Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Historia Vardy'ego jest piękna.Pózno zaczął ale to co osiągnął jest niesamowite.
19
@Shapiro To Morawiecki mówił o tym Manchesterze i Barcelonie?
10
@NeroTFP A ja jem sernik z rodzynkami
1
@Hushovt Maści dużo jest ale na drugi raz ogarnij sobie jakiś spray anty insektowy.Dużo naprawdę fajnych jest w necie.
0
@Colon No popytałem trochę i jest bardzo dobra.Ma wszystko co ja potrzebuje.
1
@Coutinho007 No ma wszystko to co ja potrzebuje.Do tego bardzo dobrze się nim kieruje a to bylo wazne dla mnie bo mam dużą działke i w niektórych miejscach nierówną.
1
@Kapitan hawk cos kojarze,moze i nawet tam bylem
1
@Chwytliwy A dziękuje panie chwytliwy.Też mi się podoba.
8
Jak powiedziałem tak zrobilem.Oto moja kosiarka prosto z Kraśnika >3
https://zapodaj.net/b58600add19c3.jpg.html
@Colon
3
@DaPi Solidny obrońca ale nic więcej.
0
@Coutinho007 No Chelsea gra ładnie.Oprócz tej wpadki z West Hamem grają bardzo dobrze i co najważniejsze to punktują.
39
@El dominatore Wtedy mówisz jak Ramos czyli że nie chciałes i gitara
3
@DanielOOL No ja również zastosuje taką samą kombinacje ;v
1
Oglądacie którys meczyk?
1
@Coutinho007 dobry kierunek
1
@kamilop @Kapitan hawk
4
@Hiacynk Messi co odjechal o.o
16
Zobaczmy jeszcze raz te potężne statystyki.Wow
1
@Khajio Teoretycznie tak ale jak wpłynie dobra oferta to nie wiem czy będą go trzymac :d
1
@barcelonaLM @Kamil92 Tu wszystko zależy od samego Sancho.Jak się zbuntuje to odejdzie.
3
Borussia Dortmund postawiła ultimatum Manchesterowi United. Niemiecki klub miał przekazać włodarzom Czerwonych Diabłów, że transakcja dotycząca Sancho musi zostać sfinalizowana najpóźniej 10 sierpnia.
Christian Falk/bild
0
@Colon Już się nie mg doczekać hah:d
0
@Colon jak kupię jakaś to się napewno tu pochwale i oznacze Cb :D
0
@Colon Jutroo jade z wujkiem obejrzeć.Bede celował w te traktorki:d
6
Gdyby liczyć punkty od transferu Bruno Fernandesa czyli od stycznia Manchester United by zajmowal 1 miejsce w lidze.Niesamowite jest to jak jeden zawodnik potrafi zmienić drużyne.
2
@Danny Gaucho Ferguson na długo zostanie top1.
0
Duda to mam wrażenie że cały czas to samo mówi. Mógłby nagrać raz i wszędzie puszczać.
3
Panie prezydencie kiedy skończy się covid?
5
@Luki 10 będzie 2 prezydentów
0
Panowie kosiarka mi się zepsuła i nie opłaca mi się jej naprawić. A więc moje pytanie jest następujące. Jaka polecacie? Mam spory ogródek. Jestem w stanie trochę zainwestować. Jakie wy macie? . Nagrodze zielonymi :v