- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
0
W ogóle widzę że Oyarzabal bardzo dobre statystki ma w tym sezonie, śledzi ktoś jego grę? Jak oprócz goli i asyst się spisuje?
1
@kamilop @Kapitan hawk
3
@kamilop @Avada Kedavra
0
@Coutinho007 Nielegalne rzeczy robisz.
0
@dominik127pl Raczej polecam koledze kogoś kto śledzi Oyarzabala i nie raz wypowiadał się w kontekście transferu do nas. Ja jedynie co mogę powiedzieć na temat Oyarzabala to jest to, że jest to mniej defensywny Griezmann z trochę lepszym dryblingiem i dynamiką.
2
@Coutinho007 użyłeś zaklęcia niewybaczalnego Avada Kedavra
1
@kamilop Ogólnie całkiem fajnie wyglądał do zawieszenia rozgrywek. Był w grze, pomagał w grze defensywnej i w pressingu Teraz, gdy grają mecze co 3 dni - trochę słabiej. Tak, jak by mu brakowało siły chociaż jest młody.
2
@Kapitan hawk Ale Asystuje. Mnie przypomina trochę taką lepszą wersję Asensio.
1
@Coutinho007 Potencjał chłopak ma wielki. Wśród zagranicznych gwiazd La Liga on jako Hiszpan może się wyróżniać na ich tle. Długo w Sociedad nie pogra.
2
@Kapitan hawk Dla mnie jest to taką Baskijska wersja Griezmanna, tylko, że z lepszym dryblingiem i mniej biegająca w defensywie, solidny ale bez jakiś fajerwerków, czy u nas bym widział Mikela? Ciężko powiedzieć ale ciekawa alternatywa i w sumie nie jest też jakoś mega drogi bo 70 mln klauzuli ma no i co najlepsze jest dość wszechstronny bo zagra jako środkowy napastnik, ofensywny pomocnik i na obu skrzydłach.