Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Szkoda trochę będzie Szczesnego :d
1
@Kapitan hawk nie no ale zoba co robili dziś Rugani, Sandro i Bonucci. Dramat xd
2
@Coutinho007 i Sandro xd
2
@Chwytliwy w 6minut 3 bramki i to na Juve.
2
@nitey On? Chora ambicja i gralby i tak.
0
@AmigoBlancos Myśleli że mecz jest wygrany. Ale coś nie pyklo.
4
@Kapitan hawk Pomógł ale obrona Juve sabotowala
0
@PatrychoO podobno coś ma z kolanem ale czy to prawda to Ch wie.
1
@Coutinho007 W tym roku i tak najlepiej wypada strzelecko ale LM raczej nie wygra
1
@Messibestplayerintheworld Napewno jakieś tam sparingi sobie ogarna. Wiadomo to nie są ligowki ale zawsze coś.
3
Wcale bym tego Lyonu nie skreślal. Mają jedną bramkę do przodu i będą grać na wyjeździe. Jedna bramka od Francuzów i zacznie się robić gorąco w Juve.
0
@Hiacynk Myśleli przy 2:0 mecz wygrany a to najgorszy wynik.
0
@barcelonaLM United jest w trochę lepszej sytuacji niż Milan
1
Kto normalny gra taka piłkę. Sandro...
4
Theo co pierwsza połowę miał słaba ale teraz ich zamiata na tym skrzydle.
0
@Messibestplayerintheworld po rykoszecie niby
0
@mekston haha już 3:2
0
A kto to pisał że liga włoska żałosna :D
0
@NeroTFP Mogę się mylić ale chyba Ronaldo ma najwięcej bramek w tym roku w lidze.
1
@Hiacynk W jego wieku już nikt nie gra w piłkę. Szanuję w opór.
0
@barcelonaLM Jest faworytem.
2
Karny dla Milanu
1
@Hiacynk Jak zdobędzie złotego buta to naprawdę będę mega zdziwiony.
0
@mekston handi na Juve :)
0
Leicester 1:1 wow.
1
Ale brama Rabiota
0
No to teraz Leicester albo nigdy. Muszą chociaż remis wyciągnąć.
1
@YoNoEntiendoNada no dobra to niech będzie 6 :D
1
@BartqRKO No kiedyś była ładniejsza. Teraz jest trochę gorzej.
0
@Pogba Rozumiem że nie w twoim typie? :D