Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NGTRX Lenglet albo Griz lub Roberto.
9
@kodi77 Już był młody Xavi. Niech on będzie nowym Rikim.
9
@Kajtek77 i nie kosztował 150 baniek
83
Lenglet kolejny mecz skała. Coś czuję że niedługo zapomnimy o Umtitim całkowicie.
3
Nvm czy ta formacja wypali na autobusy ale dziś było pięknie. Vamos.
0
Kto to dziś stawiał zwycięstwo lub remis żółtych :vv
0
Ale golazo Insigne. Napoli 2:1
0
@Tasde i więcej niż Dembele.
0
@D10SLEO Może jakiś wolniaczek.
1
@SeeleyBooth dobrze somsiad dba o innych. Brawo.
0
Miki i Roma wyrównuje 1:1
3
No to teraz Griezmann ma spokój na rambli chociaż przez kilka dni.
0
To pierwsza Griziego po bardzo długim czasie. Oby go to przełamało.
0
@Hiacynk w punkt
1
No i over 2,5 w 20 minut. Tak można żyć. Elegancja Francja.
0
@Colon wyczute panie Colonie
16
Own goal zamknął jape hejterom.
0
@Janiama w punkt Maćku.
0
@cchesterr43 otóż nie
0
@Colon Oglądałem już
Fajny meczyk
0
@itmustbejoke Nie bo wygramy
7
@Mroziu Setien to może co najwyżej wiązać buty Pepowi.
1
@Patrykl145 o zwycięstwo
5
La rambla niezadowolona czyli easy win.
0
@Danny Gaucho A niech sam se zapracuje na bramkę :D
1
@Hiacynk Niby Bologna z czerwoną ale jakaś bramka z dupy i remisik.
0
@Danny Gaucho Czemu Romelu nie strzelał o.o
0
@mekston Dokładnie.Mówi się o tym co jest tu i teraz a nie 10 lat temu ktoś tam popełnił błąd.
1
@Hiacynk No Lukaku to byk 100 kg.Nawet jak nie będzie w formie to piłka sie od niego po odbija i trafi ;v
0
@mekston No nie jest wart 100 baniek ale jest niezłym napastnikiem. :d