0

@Messibestplayerintheworld Nvm skąd Barto weźmie hajs na niego.

1

@Kapitan hawk Musiałby w LM podkręcić tempo ale będzie ciężko patrząc na obecną formę drużyny.

0

@mekston Ronaldo traci 9 bramek i zostało mu 8 meczy by wyrównać Lewego.

1

@mekston kartki kartkiiii

6

@Messibestplayerintheworld Lubie go i szanuję ale gdyby pojawiła się dobra oferta to chyba czas najwyższy.

1

@Kapitan hawk To by było piękne podsumowanie jego kariery ale łatwo nie będzie. Nawet niektórzy skreslaja już Leo a on przecież może poprowadzić Barcelone do LM i z marszu stać się faworytem do zp.

1

@DaPi Odważnie byku stawiać na Lazio gdy nie ma 2 podstawowych napastników.

1

@Kapitan hawk Wiem wiem kapitanie. Cóż. Trzeba życzyć powodzenia Robertowi i trzymać kciuki
To by było duże osiągnięcie dla polskiego sportu.

1

@Chwytliwy Mocno szanuje Ibre za ten powrót do Europy. Nawet na chwile. Ma jaja sam już nie wiem z czego.

1

@Kapitan hawk Neuer był i to bardzo na mundialu.

2

Zaraz karny dla Ibry.

0

@Kapitan hawk No ja bym mu dał zp ale wiadomo jak z tą nagroda jest. Bayernu zresztą coś nie lubią bo Ribery czy Neuer rozegrali mega sezony a zp nie dostali.

0

@Gomess tak jest.

0

@Kapitan hawk No i do tego momentu bierzesz co dany zawodnik osiągnął.

0

@Hiacynk Bez Ciro jest ciężko.

1

@NeroTFP Roztrzygnie się między nim, Ronaldo i Messim.

0

@Kapitan hawk liczy się cały 2020

0

@Coutinho007 także Ronaldo zdecydowanie może odjechać wszystkim.

0

@Coutinho007 Ale liczy się ten rok a nie tamten do złotej pilki :d

0

0

Bramki w tym roku w sezonie ligowym : Lewy-15 bramek. Ronaldo - 16 bramek i 8 meczy do rozegrania.

0

@kuz Ronaldo przegoni Lewego w bramkach w tym sezonie na luzie

4

Komentarz usunięty

1

@Coutinho007 Też bym go widział tutaj.

0

@Chwytliwy Potrzebny im. JADON czy nie?

0

@escarabajo Podobno indywidualny kontrakt już uzgodnil z United ale problemem może być cena.

0

@escarabajo Znowu zaczną się pytania czy potrzebny jest Sancho.

1

@Hiacynk A mi tam obojętnie czy Legia wygrywa czy przegrywa.Z polskich klubów tylko Motor Lublin i Górnik Łeczną lubie :d

3

@Hiacynk Łatwo nie jest o liczby bo jest Ronaldo.Ale Paulo to klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?