Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Nvm skąd Barto weźmie hajs na niego.
1
@Kapitan hawk Musiałby w LM podkręcić tempo ale będzie ciężko patrząc na obecną formę drużyny.
0
@mekston Ronaldo traci 9 bramek i zostało mu 8 meczy by wyrównać Lewego.
1
@mekston kartki kartkiiii
6
@Messibestplayerintheworld Lubie go i szanuję ale gdyby pojawiła się dobra oferta to chyba czas najwyższy.
1
@Kapitan hawk To by było piękne podsumowanie jego kariery ale łatwo nie będzie. Nawet niektórzy skreslaja już Leo a on przecież może poprowadzić Barcelone do LM i z marszu stać się faworytem do zp.
1
@DaPi Odważnie byku stawiać na Lazio gdy nie ma 2 podstawowych napastników.
1
@Kapitan hawk Wiem wiem kapitanie. Cóż. Trzeba życzyć powodzenia Robertowi i trzymać kciuki
To by było duże osiągnięcie dla polskiego sportu.
1
@Chwytliwy Mocno szanuje Ibre za ten powrót do Europy. Nawet na chwile. Ma jaja sam już nie wiem z czego.
1
@Kapitan hawk Neuer był i to bardzo na mundialu.
2
Zaraz karny dla Ibry.
0
@Kapitan hawk No ja bym mu dał zp ale wiadomo jak z tą nagroda jest. Bayernu zresztą coś nie lubią bo Ribery czy Neuer rozegrali mega sezony a zp nie dostali.
0
@Gomess tak jest.
0
@Kapitan hawk No i do tego momentu bierzesz co dany zawodnik osiągnął.
0
@Hiacynk Bez Ciro jest ciężko.
1
@NeroTFP Roztrzygnie się między nim, Ronaldo i Messim.
0
@Kapitan hawk liczy się cały 2020
0
@Coutinho007 także Ronaldo zdecydowanie może odjechać wszystkim.
0
@Coutinho007 Ale liczy się ten rok a nie tamten do złotej pilki :d
0
@Kapitan hawk tzn?
0
Bramki w tym roku w sezonie ligowym : Lewy-15 bramek. Ronaldo - 16 bramek i 8 meczy do rozegrania.
0
@kuz Ronaldo przegoni Lewego w bramkach w tym sezonie na luzie
4
Komentarz usunięty
1
@Coutinho007 Też bym go widział tutaj.
0
@Chwytliwy Potrzebny im. JADON czy nie?
0
@escarabajo Podobno indywidualny kontrakt już uzgodnil z United ale problemem może być cena.
0
@escarabajo Znowu zaczną się pytania czy potrzebny jest Sancho.
7
Not bad.
https://x.com/bukanarifar/status/1279451043739217920
1
@Hiacynk A mi tam obojętnie czy Legia wygrywa czy przegrywa.Z polskich klubów tylko Motor Lublin i Górnik Łeczną lubie :d
3
@Hiacynk Łatwo nie jest o liczby bo jest Ronaldo.Ale Paulo to klasa.