Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Ale wciąz lepszym niż te Augsburgi i Werdery.
0
Może tego Bayernu nie co aż tak się bać?
Tak przejrzałem ich wyniki to z tymi poważnymi zespołami typu Lipsk czy Borusia to mieli remisy albo minimalne wygrane.W LM też co roku mają rozstrzelać i pogwałcić wszystkich a wychodzi tyle że trafia się solidny zespół i Bayern wraca do domu.No i wiadomo że ogórkow biją często po 5 czy 6 do zera.
1
@Coutinho007 jestem za
0
@Bamboleo City i PSG
0
@justfootball Ta Elita kojarzy mi się z Duda, który krzyczy że nie będzie rządzić elita i Warszawka.
1
@Hiacynk Już teraz dobry pitos mógłby dostać Milan za Rumme.
6
@Hushovt Po transferze Pjanica chyba nie ma szans na Thiago.A szkoda.
1
@Hiacynk Będzie legendą ale czy Milanu?Wątpie.
3
@justfootball Jak co dzień.Dawno nie widziałem takiego syfu jak tvp.
2
Kurs że Paryż dojdzie do finału lm jest 2.85.Na Atletico 3.30.
Jak ktoś lubi ryzykować to chyba warto bo szansa jest duża.
2
@DLFCB I dobrze bo to jednak by była duża strata dla LM by taki klasowy zespół nie mógł w niej zagrać.
0
@pawelfcb2010 O kurcze.To taka sytuacja ;o
0
@MrMischol No tak czyli by było :Live,United,Chelsea,Lester i np Wilki/Arsenal/Tottenham/Sheffield
2
@VamosRakieta Jest nadzieja dla wilków :D
@NeroTFP
0
Jeśli City w poniedziałek nie anuluja kary a United wygra lige europy to 6 miejsce będzie dawać LM ?
0
@tobiasson92 No to siermiężny zespół ale ma dobre wyniki patrząc na to jakimi zawodnikami dysponuje.Rok temu dostali się do europejskich pucharów :p
0
@tobiasson92 Słabymi to bym ich nie nazwał.To jest prosty zespół.Długa piłka,stałe fragmenty i autobus.I tak jakos idzie :D
0
@DanielOOL Dean za de Gea za rok albo dwa.
0
@Tomo1989 Ale te nowe ustawienie jeszcze nie fukcjonowało z dobrym zespołem
5
@13th ok
0
@Hiacynk Z całym szacunkiem do tych zespołów ale to poziom niżej
11
Szef po raz drugi z rzędu najlepszym piłkarzem Premier League w danym miesięcu.
Tym razem czerwiec należał do Bruno.
2
Niezła autostrada dla United w Le.
3
@NeroTFP Boateng będzie miał fleszbeki i zaraz baty będą.
0
Coutinho może normalnie grać przeciwko Barcelonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Chelsea wygrywa 4:0 z FCB i gitara.
0
@macio_944 Są faworytem Ale kto wie.
0
@arraco Nie przejdą Paryża.
3
Jakbym miał stawiać finał to chyba derby szejków City vs PSG.