0

@masq Ale wciąz lepszym niż te Augsburgi i Werdery.

0

Może tego Bayernu nie co aż tak się bać?
Tak przejrzałem ich wyniki to z tymi poważnymi zespołami typu Lipsk czy Borusia to mieli remisy albo minimalne wygrane.W LM też co roku mają rozstrzelać i pogwałcić wszystkich a wychodzi tyle że trafia się solidny zespół i Bayern wraca do domu.No i wiadomo że ogórkow biją często po 5 czy 6 do zera.

1

@Coutinho007 jestem za

0

@Bamboleo City i PSG

0

@justfootball Ta Elita kojarzy mi się z Duda, który krzyczy że nie będzie rządzić elita i Warszawka.

1

@Hiacynk Już teraz dobry pitos mógłby dostać Milan za Rumme.

6

@Hushovt Po transferze Pjanica chyba nie ma szans na Thiago.A szkoda.

1

@Hiacynk Będzie legendą ale czy Milanu?Wątpie.

3

@justfootball Jak co dzień.Dawno nie widziałem takiego syfu jak tvp.

2

Kurs że Paryż dojdzie do finału lm jest 2.85.Na Atletico 3.30.
Jak ktoś lubi ryzykować to chyba warto bo szansa jest duża.

2

@DLFCB I dobrze bo to jednak by była duża strata dla LM by taki klasowy zespół nie mógł w niej zagrać.

0

@pawelfcb2010 O kurcze.To taka sytuacja ;o

0

@MrMischol No tak czyli by było :Live,United,Chelsea,Lester i np Wilki/Arsenal/Tottenham/Sheffield

2

@VamosRakieta Jest nadzieja dla wilków :D
@NeroTFP

0

Jeśli City w poniedziałek nie anuluja kary a United wygra lige europy to 6 miejsce będzie dawać LM ?

0

@tobiasson92 No to siermiężny zespół ale ma dobre wyniki patrząc na to jakimi zawodnikami dysponuje.Rok temu dostali się do europejskich pucharów :p

0

@tobiasson92 Słabymi to bym ich nie nazwał.To jest prosty zespół.Długa piłka,stałe fragmenty i autobus.I tak jakos idzie :D

0

@DanielOOL Dean za de Gea za rok albo dwa.

0

@Tomo1989 Ale te nowe ustawienie jeszcze nie fukcjonowało z dobrym zespołem

5

@13th ok

0

@Hiacynk Z całym szacunkiem do tych zespołów ale to poziom niżej

11

Szef po raz drugi z rzędu najlepszym piłkarzem Premier League w danym miesięcu.
Tym razem czerwiec należał do Bruno.


2

Niezła autostrada dla United w Le.

3

@NeroTFP Boateng będzie miał fleszbeki i zaraz baty będą.

0

Coutinho może normalnie grać przeciwko Barcelonie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Chelsea wygrywa 4:0 z FCB i gitara.

0

@macio_944 Są faworytem Ale kto wie.

0

@arraco Nie przejdą Paryża.

3

Jakbym miał stawiać finał to chyba derby szejków City vs PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?