Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Grealish to już chyba pewniak. Dobry zawodnik.
3
Malinowski i 2:1
0
@Chwytliwy Za Maticia. Ale to by były koty w drugiej lini. Ajajaj.
2
@Chwytliwy Bruno jest tylko jeden. Takiego szefa nie kupią.
0
@Kajtek77 piękny Gamrot
1
@Chwytliwy Ja się skusilem i powiem Ci ze takiej padaki to Chelsea dawno nie zagrała.
1
@arasz1819 Jak on ma szansę na złotego buta i koronę króla strzelców. Jaki trup?
0
@Chwytliwy oglądałeś Chelsea może?
2
@Chwytliwy taki nieudolny samuraj
0
@mekston dzisiaj dorzuciłem :D
0
@Esteban_ dobrze kminisz estebanie
1
Żeby taki klub jak Juve miał taki topór w drugiej lini. Grają jakby mieli 3 śpd.
1
@DanielOOL Ja też. Zna się na lidze i dobrze to przedstawia
2
@Comentateiro wole Cristiano
0
@Colon Jack Grealish
1
@Hiacynk Idealnie uzupełniające się trio. Każdy z nich ma swoje atuty.
0
Co Zapata przestawia obrońców Juve.. Dzikus niesamowity.
0
@DanielOOL O proszę.
0
@DanielOOL a z kim komentuje?
0
@DanielOOL komentuje City teraz?
1
@Hiacynk Forza dobry mecz!
1
@LuisSalvano To niedobrze Luis.
0
Juve dziś bez Pjanica w podstawie.
3
@Kapitan hawk No i Semedo nieźle.
0
Spokojnie panowie. Zaraz Juve z Atalanta.
0
Lusito jak drybluje to jest coś.
0
@escarabajo Skusilem się na gola Ronaldo i over Lazio.
0
Suarez to chyba lepiej gra jak jest od początku.
1
Rakieta jaki elektryczny
10
Specjalnie Barcelona tak gra by uśpić Bayern i nie zdradzić taktyk. W lidze i tak już nie mają o co grać. Setien to geniusz.