1

@Ratamahatta Ma trochę do udowodnienia.Nadchodzi LM a więc gdzie najlepiej pokazać się jak nie własnie w niej? ;v

0

@AmigoBlancos Nie mój ulubiony.Z Realu chyba najbardziej lubie Isco.

7

@DanielOOL Jeden z najbardziej użytecznych zwodów.Szybko wykonany praktycznie każdego zrobi w bambuko.

0

@LuisSalvano Byłem tam dwa razy na wakacjach i polecam bardzo.Można naprawde solidnie wypocząc.

1

@Adamski69 Absolutnie nie.Napewno nie za ten sezon.Nie dałbym go nawet w top 5.

26

Boli was wielki Andrzej Duda?

2

@BarcaInfo Nie opłaca się już w niego inwestować.

5

@Hiacynk Real imponuje w tym sezonie pod tym względem.

3

@Kusco15 Wygra z Trampkiem

1

Ferran Torres, prawoskrzydłowy Valencii, trafił na transferową listę życzeń Manchesteru United. -Marca
Ciekawa opcja jakby im się nie udało z Sancho.

0

@Danny Gaucho Ciężko będzie komuś przebić Giggsa.

1

@NeroTFP Podobno Leon kontaktował się coś z Verva ale ciężko będzie narazie by zagrał w Polsce

1

@Hiacynk puchar Anglii obowiązkowo do obejrzenia

0

@NeroTFP Już za tydzień nasze chłopy grają. Niestety sparingi ale zawsze coś xD

2

@Chwytliwy ajaj bo się zaraz czerwoniutki zrobie

1

@Chwytliwy a do mnie masz szacunek byku?

0

@BarcaInfo W tym sezonie jest szefem w Bayernie na środku obrony.

1

@Hiacynk Paryż gdy ma pełną kadrę jest bardzo mocny. Chyba nikt nie ma tak dobrej ofensywy. Atalanta nie będzie mogła po prostu grać swojej piłki ale życzę im jak najlepiej.

0

@Chwytliwy Ja osobiście nie kibicuje żadnej drużynie a po prostu ta liga jest moją ulubioną i życzę powodzenia każdej :p

1

@Homeopata8989 Też mi się wydaje że na Paryżu się zatrzymaja.

4

Chelsea wygrywa 1:0 z Norwich. Zobaczymy jak odpowie Leicester i United.

1

@Chwytliwy Bardzo dobry transfer Chelsea.

4

Był owoc a więc czas teraz na warzywo. Jakie ulubione? U mnie papryka. Dobrze przygotowana i ciekawie połączona potrafi wybornie smakować.

0

@MarioVeB! Nie ale lubię degustowac się różnymi smakami

3

Ulubiony owoc? U mnie to jest winogrono.

1

@Bykunn ten temat zawsze jest ciężki bo zależy od wielu czynników.

0

@Bykunn Byku. Ty masz swoje a ja mam swoje. Nie musimy się zawsze zgadzać :v

2

@SHIBA Mieszkałem w Danii i moi rodzice nie głosowali bo mówili że po prostu im nie wypada.

2

Korwin znowu o kobietach które są mądre ale nie inteligentne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?