Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP Zidane, Deshamps, Cruyff.
1
@NeroTFP Tak naprawdę to wciąż mg zagrać w LM. Ostatni mecz grają z Chelsea.
1
Wilki właśnie strzeliły bramkę i prowadzą 1:0 z Burley. Strzelił niezawodny Raul Jimenez.
1
@Hiacynk Jakoś byłem spokojny o ten klub. To jest za dobra drużyna by spaść.
2
@koziar @Danny Gaucho
0
@MichVeB Mbappe będzie wielki. Pytanie w jakim klubie.
0
@tobiasson92 i mega ciężkie mecze.
2
@Mr8lack bramka Ronaldo
1
@Danny Gaucho Giggs ma najwięcej?
0
@koziar Erocne o.o
0
@okiemtypera_lucaxx95 I tak za rok Xavi.
1
@msmsms Władca Pierscieni to klasyk klasyków.O tym można pisać i pisać.
1
@kerouac Beckham,Sancho, Nazário
2
@jedrek7000 fersztejen fersztejen
1
@Ratamahatta Ma trochę do udowodnienia.Nadchodzi LM a więc gdzie najlepiej pokazać się jak nie własnie w niej? ;v
0
@AmigoBlancos Nie mój ulubiony.Z Realu chyba najbardziej lubie Isco.
7
@DanielOOL Jeden z najbardziej użytecznych zwodów.Szybko wykonany praktycznie każdego zrobi w bambuko.
0
@LuisSalvano Byłem tam dwa razy na wakacjach i polecam bardzo.Można naprawde solidnie wypocząc.
1
@Adamski69 Absolutnie nie.Napewno nie za ten sezon.Nie dałbym go nawet w top 5.
26
Boli was wielki Andrzej Duda?
2
@Chwytliwy
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107951550_3610177425677992_2813345941810016930_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=anlUgVFoV0gAX-QTC-y&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=91efbba619141114f2adbb40f4911ab3&oe=5F34116E
2
@BarcaInfo Nie opłaca się już w niego inwestować.
5
@Hiacynk Real imponuje w tym sezonie pod tym względem.
3
@Kusco15 Wygra z Trampkiem
1
Ferran Torres, prawoskrzydłowy Valencii, trafił na transferową listę życzeń Manchesteru United. -Marca
Ciekawa opcja jakby im się nie udało z Sancho.
0
@Danny Gaucho Ciężko będzie komuś przebić Giggsa.
1
@NeroTFP Podobno Leon kontaktował się coś z Verva ale ciężko będzie narazie by zagrał w Polsce
1
@Hiacynk puchar Anglii obowiązkowo do obejrzenia
0
@NeroTFP Już za tydzień nasze chłopy grają. Niestety sparingi ale zawsze coś xD
2
@Chwytliwy ajaj bo się zaraz czerwoniutki zrobie