Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@culesjasiules Zgodzę się jedynie do tego że jest obrońcą ale do najlepszego to mu daleko
0
@escarabajo United na handi?
0
Co gracie byki dzisiaj?Kusi Leicester po kursie 2.05
6
@AdiKingu96 Zresztą kto mówi że Messi ma słaby sezon? Bo ja tu jakoś nigdy nie widziałem by ktoś tak pisał.
21
@AdiKingu96 Nie wiem jak można mówić że Messi ma słaby sezon. Barcelona ma słaby sezon a nie Messi.
0
Lazio po przerwie to kompletnie inny zespół. Z tyłu slabiutko a ofensywa praktycznie nie istnieje. Dobrze ze sobie wypracowali sporo punktów przed wirusem bo mogliby wypaść z LM.
1
@Coutinho007 Juve w sumie podobny klub do Barcelony.
0
@Coutinho007 Za duży tartak w pomocy. A w ataku praktycznie tylko Ronaldo dostarcza gole. No i czasem Dybala się podłączy.
1
@Colon Też ładnie wyjął.
1
Brawo Szczęsny!
7
@Jordi10 Zarówno Ronaldo jak i Immobile maja połowę goli z karnych.
2
@Naturopata Nie dogonią.
8
@Jaca27 Rywale są ale nie ma regularnosci czyli najważniejszego.
1
Juve wraca na luzikuuu
1
@Colon Dybala przegląd pola niczym Messi
0
Ale Ronaldo spierniczyl sete.
0
Dybala wchodzi i wygrywa gierke.
2
Firmino tylko 8 bramek strzelił w tym sezonie ligowym. Trochę mało jak na napastnika grającego w mistrzowskim zespole. Chociaż Bobby nadrabia innymi zaletami.
0
@VenoM Oj to poczekasz troche.
0
@BorzyKrzys Costa zjada i wypluwa Bernaderschiego.
1
@Coutinho007 Bardzo dynamiczny. W Chelsea się nie przebił bo był Hazard i Willian.
2
@BarcaInfo Statystyki Bruno v 2.0
1
@Mario96w emeryt ale wózek ma sprawny
5
@Mario96w nie wywoluj wilka z lasu
1
Bologna 1:1 Ładna akcja.
0
@KamilZ Christian Bale
5
@Odesseiron Donny ale Jack też spoko opcja
1
@NeroTFP Nie ma nic gorszego niż karny w 96 :c
0
Burley w 96minucie z karnego :c
0
@Hiacynk Wchodzi mi Tottenham na handi. Cud.