- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
30
Koniec pewnej sagi transferowej. Barcelona przyspiesza negocjacje z Jorge Mendesem w sprawie przedłużenia umowy z Nelsonem Semedo do 2025 roku. [Miguel Rico - MD]
4
@BarcaInfo nareszcie ! Najlepszego bocznego obrońcę chcieli cymbały sprzedać :)
11
@culesjasiules Zgodzę się jedynie do tego że jest obrońcą ale do najlepszego to mu daleko
3
@BarcaInfo poprawił się, oby robił postępy dalej
3
@BarcaInfo Super info :) Chociaż pewnie spora część LR wściekła, bo ubzdurali sobie, że Semedo to cienias.
4
@LuisSalvano nie jest super, nie jest zły, ale nie ma lepszej alternatywy na rynku także ...
1
@LuisSalvano a Ty sobie ubzdurałeś, że Neymar nas zbawi.
Co przemawia za Semedo?
@Ghotti Emerson, Dest, Dumfries, Klostermann, Mukiele.
0
@Bagsik88 emerson drewno, dest niewiadoma, klostermann drewno, Dumfries drewno, mukiele nie wiem, najchętniej bym widział Desta ale to taka sama niewiadoma jak był Semedo kiedy przychodził dawał rade w średniej lidze a czy da w La Liga oto jest pytanie, ale no risk no fun.
0
@Ghotti Drewno bo? W takim przypadku Semedo jest jeszcze większym drewnem.
0
@Bagsik88 bo większość z tych grajków nie ma zwinności i dryblingu, poza Destem a to ma Semedo. Nie oceniałbym Semedo kiedy 95% grajków gra kompletny piach on nawet nie ma do kogo podać w polu karnym. W tym sezonie to wole patrzeć na grę Semedo niż na Alby.
0
@Ghotti Dziwne, jakoś Roberto potrafi lepiej grać na jego pozycji.
Jeśli uważasz, że mają słaby drybling to widać jak ich oglądasz.
0
@Bagsik88
Roberto to niech się trzyma z dala od PO.
Jedyna słuszna dla niego pozycja to ŚP, ale bronić to on nie potrafi, same wylewy są. Semedo klasa wyżej od Roberto jeżeli chodzi o PO. Duży plus Semedo to szybkość, drybling i zwinność. Problem głównie leży w taktyce Barcelony, która mówi jasno, że ma oddać szybko piłkę po obwodzie lub do Messiego, więc w jaki sposób boczny obrońca ma się wykazać ? Jeżeli chodzi o defensywę to Semedo jest poprawny.
0
@monsterrize To ciekawe.
https://www.fcbarca.com/94091-barcelona-od-blisko-czterech-lat-nie-potrafi-wypelnic-luki-powstalej-po-odejsciu-daniego-alvesa-ankieta.html
Ta taktyka też mu przeszkadza w kryciu, trzymaniu pozycji, w pojedynkach w defensywie?
0
@Bagsik88
No ale co to za porównanie, Semedo a Alves ?
Nie mamy alternatywy na rynku a również nie przesadzajmy, że Semedo jest słaby. Z meczu na mecz coraz lepiej mu idzie i z formą się wstrzelił. Gdyby był słaby to by nie dostawał pochwał od pismaków, gazety lubią mieszać z błotem zawodników.
https://www.fcbarca.com/95636-marca-nelson-semedo-jest-w-dobrej-dyspozycji-po-wznowieniu-rozgrywek.html
Kolejna kwestia to taka, że jego umowa zostanie przedłużona o 5 lat i pewnie dostanie podwyżkę, gdyby był słaby to by go wywalili i ściągnęli Emersona, jest jednak inaczej.
0
@monsterrize Weź przeczytaj ten artykuł.
Są alternatywy - wymieniłem je.
A to ciekawe - ogólnie zarząd taki zły, ale jak chodzi o Semedo to takie guru.
0
@Bagsik88
Te alternatywy, które wymieniłeś, średnio mnie przekonują.
Zarząd jest be, ale pod względem nie sprzedawania Semedo i zaufaniu mu, zrobili dobry ruch.
0
@monsterrize A mnie nie przekonuje gra Semedo. Zresztą nie tylko mnie.Jedyne co ma dobre to drybling. Reszta leży. Ofensywa i defensywa gra.
Czyli jak potrzeba to zarząd jest z zły, a jak nie to jest wyrocznią.