Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho freestyler
0
@Misugi14 Napewno
4
Kibice w Anglii będą mogli wrócić na stadiony w październiku.
/BBC
1
@Arkon Upamecano to kot totalny.Za niego dałbym nawet 100 baniek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W ostatnich 8 meczach ligowych Messi strzelił tylko dwie bramki.Chyba dawno Leo nie miał takiej serii.
3
@damiano16398 To gazety zaoferowały a nie Paryż.
6
@Ratamahatta Za Ernesto była jeszcze gorsza padaka ale Real sobie słabo radził.Teraz jest trochę lepsza padaka ale Real zdecydowanie lepiej gra.
9
@Hiacynk Czy z Valdkiem czy z Setienem ta liga i tak by była przegrana.Poziom drużyny od dłuższego czasu jest marny.
5
@Oskar00 Jeśli Real wygra LM to na 99% dostanie Ramos.Raz że jest najlepszym zawodnikiem Realu w tym sezonie a dwa że jest bardziej medialny niz Benz.
0
@escarabajo Co nie zmienia faktu że Alexis i Miki wypadają blado przy Bruno
4
Brutalne statystyki.
12
Manchester United nie przegrał żadnego meczu odkąd kupił Bruno Fernandesa.Ta passa trwa już 19 meczy.
wow
1
@Arkon Gdyby liczyć punkty od restartu to United by było 1 albo 2.
2
@Mario96w na wieczór siada idealnie
0
@FanRamosa a idź pan
8
@PuszkinFan Ja się spodziewałem że pokonają Osasune.
1
@Chwytliwy wzajemnie byku
1
@Chwytliwy Szczerze to chciałbym zobaczyć najlepszy skład zarówno Chelsea jak i United ale całkowicie zrozumiem jak będą mocne roszady.
0
Ole o pucharze Anglii :,, Ci piłkarze potrafią się zregenerować. Puchar Anglii doda wszystkim energi '' @Chwytliwy Chyba jednak wyjdzie podstawa.
0
@Avatarr tak się nie da
4
Chelsea 63 pkt a United z Leicester po 62.Ostatnie kolejki pewnie zadecydują kto będzie w LM.
0
@Ratamahatta Pique bym zostawił.
2
10 czerwonych kartek w tej kolejce. Nieźle.
0
@Chwytliwy Myślisz że Ole wystawi podstawe na Chelsea czy odpuści?
0
@Chwytliwy oglądałeś może United?
7
Chyba Barcelona to za duży rozmiar kapelusza dla Kike. Chciał zrobić Betis i w sumie gramy jak Betis.
0
Niesamowite jest to w jakiej dziurze jest ten klub.
0
Anthony Martial wow 2:0.
0
Kurs na zwycięstwo Barcelony 2.10.Kusi.