0

@NeroTFP Oni i tak robią maxa w tej lidze. Kiedyś nawet by nie pomyślał że takie Getafe może myśleć o le czy nawet o lm.

0

Dobrze że var został wprowadzony na salony ale jego działanie jest do poprawy.

0

@LuisSalvano Liczę że w końcu nauczysz się pisac

1

Alexis jaka forma.

6

@Patrykl145 Dzięki twitterowi będziesz wiedział wszystko o wszystkim.

1

@FeloRPS znaczy chodzi mi o styl

0

@bixmix No ten weekend średnio udany z kuponami :v

1

@MichalZZZ Stara szkoła.

0

@sendesara Ronaldinho nigdy nie był super strzelcem.

0

@Sysia11 tu bardziej chodzi o celowe pisanie danego klubu z małej litery.

2

@Hushovt Chyba za mało mobilny

5

@Hushovt dla 5 latka może tak

0

@Mesi12 Pisanie klubów piłkarskich z małej litery strasznie razi w oczy

0

Jeśli ktoś popełnia notorycznie błąd ortograficzny to można uznać to za upośledzenie?

4

Ramos wyprzedził Griezmanna w bramkach w lidze. Duża robotę robią tu karne ale i tak super wynik jak na stopera. Chyba 11 bramek w lidze.

1

@Gaucho Jest dobrym obrońca ale tyra w tym sezonie mecz w mecz. Zero odpoczynku i spadek formy jest widoczny.

0

Stawia ktoś Real dziś? Kurs 2.40 ale grają o nic.

2

@Chwytliwy Chyba kdb

0

Jak już Ole chciał odpuścić ten puchar to mógł cała rezerwę wysłać. A tak dał pół na pół i jeszcze ustawienie na 3 z tyłu.

0

2

Samoboj i dwa babole de Gei. Po taki meczu trzeba się napić i zapomnieć.

3

@Tomo1989 Po jednym meczu xdd. City też nie ma szans?

2

United ma świetnego bramkarza na wypożyczeniu w Sheffield i to w niego powinni inwestować. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny a David od 2k18 gra tragicznie.

1

@damiano996 Kiedyś był najlepszy na świecie

4

Teraz to Roy Keane chyba zabije Davida Xd

0

De gea out... Omg

1

Niestety ale James i Fred to nie poziom Pogby i Martiala.

3

@barcelonaLM oczywiście że tak

5

Var... Kto wymyślił ten shit.

6

Ale narazie kopanina w pucharze Anglii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?