La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

3

Nie zapomnę jak mi tu kiedyś wciskano, że Maguire to klasa światowa :D

1

@Gaucho Jest dobrym obrońca ale tyra w tym sezonie mecz w mecz. Zero odpoczynku i spadek formy jest widoczny.

konto usunięte

1

@Gaucho To jest co najwyżej solidny stoper.Szczerze mówiąc nie wiem czy jest lepszy od Bednarka. Żeby nie było,że hejtuje polak bardziej mi się podoba i chciałbym go w Chelsea.

konto usunięte

2

@Gaucho To jest ŚO na środek tabeli w Anglii, poziom Leicester akurat

1

@Encore pewnego poziomu jednak nigdy nie przeskoczy.

konto usunięte

0

@Hushovt Oglądasz mecze Mu?

konto usunięte

1

@Chwytliwy Owszem trochę się ich obejrzało jak nie był co i na mnie on kompletnie wrażenia nie robi. Zobaczymy może Bednarek będzie lepszym piłkarzem na chwile obecną pewnie Polak nie jest lepszy od Harrego ale za to widzę większy potencjał u stopera świętych.

konto usunięte

1

@Hushovt No to mało obejrzałeś, to że teraz gra kiepsko to było oczywiste, on gra od deski do deski, ale jeśli kogoś miałbym wstawić do 11 sezonu to wstawiłbym jego i Vvd, świetne wejście do tej ekipy pomimo dość słabej końcówki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?