Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie trochę dziwna decyzja bo Paryż miał dużą szanse na finał LM.Nie chcą dać piłeczki Mbappe lub Neymarowi?
o.o
1
@kerouac Neymar posmarował
0
@DaPi śmiech to co piszesz xD.
hah
2
@klaudiusz_blau No ta bo wtedy Szczęsny wygra.
1
Wszystko dla potężnego VVD.
0
@Zoker Ronaldo nie gra kupy
3
@IronSanHybrid Zoba jak zmienilem teraz :vv
1
I tak nie ma co płakać bo Barcelona wybije Bayernowi zęby.Chill.
0
@Fabik87 7 jest dla Sancho.
1
@BarcaInfo Ciekawy kiedy zobaczymy następny finał miedzy Barca a United.Chyba nie prędko.
13
@Barca1992 W sumie to jest zabawne.Bo nigdzie nie widać że ktoś pisze że jest to słaby sezon Messiego.
0
@TheGoldenEleven Casemiro za Kroosa.
5
@D10SLEO Życze mu zwycięstwa w LM.Pasja do futbolu nadal taka sama jak był w Barcelonie.
0
Wygrał Setien jakiś ważny mecz od kiedy przyszedł do Barcelony?
0
@Bykunn Szanse wciąż mają ale muszą liczyć na to że United nie strzeli dużo bramek WHU.No i że Chelsea się potknie w tych 2 meczach.
3
Sytuacja w Angli w top4:
3.Chelsea -63pkt,15 bramek na +,( Liverpool i Wolverhampton).
4.Leicester-62pkt,28 bramek na +,(United).
5.United-62pkt,28 bramek na+, (West Ham,Leicester).
Kursy:
Chelsea 1.10 ,United 1.12,Leicester 3.50.
3
@Coutinho007 Razi w oczy czasem ta jego technika
0
@Mario96w Ciekawe dwa mecze. Może bym się pokusił nawet samo Sheffield
7
@Damian11 Ogórków trochę szkoda.
5
@Hiacynk Chelsea wygląda bardzo obiecująco. Pytanie czy będą w Lm
1
@bixmix Lewy miał niestety mniej meczów do rozegrania niz Ciro i Cristiano.
8
@Hushovt Mimo wszystko dobra robotę robi w Interze.
1
@FeloRPS No dla mnie to oba podobne. W fortunie są trochę większe możliwości i ciut wyższe kursy a tak to podobne.
2
@FeloRPS ja na fortunie, ale często gram w sts bo tam moja koleżanka pracuje:d
2
@Hushovt aha dobrze wiedzieć :d
1
@FeloRPS grasz w sts czy fortunie? :v
10
@Hushovt Co to za porównanie o. O
0
Karny dla Interu.
0
@LuisSalvano Jesteś bardzo dziecinny.
3
@kerouac Oj byku. Ten sport czyli bukmacherka to jest dla wytrwałych.