Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz33 Chyba 11
29
@Chwytliwy Kiedyś mieli Pogbe, Pirlo, Vidala i Marchisio. To było coś.
4
Oglądanie Douglasa Costy to przyjemność. Mega technik.
2
Wilki z brameczka. 1:0. @NeroTFP
5
@Slazmi Na ten moment Lewy.
1
@Esteban_ może mu szlugi schował
3
@Gaucho Duet z Lipska.
2
@PaPo Jak on tam dla beki startuje
2
@Gaucho Żadnego
1
@Esteban_ ty to wiem byku
1
@Hiacynk Ciekawe czy Ciro się obudzi.
0
@Chwytliwy Ja chyba z jedną połowę
0
Ogladacie Juve z Lazio?
2
@koziar A najlepszy Sancho.
2
@Messibestplayerintheworld Oby. Potrzebna jest nam jego mobilność i kreatywność.
7
@BarcaInfo Nie mogę się doczekać Leeds w PL.Ale to będzie piękne granie.
0
@Entuzjasta Powiem ci nawet więcej.Mógłby wygrać lub nie wygrać.
2
Hmm.Ciekawe.
0
@MESSIah16 Cieżko to porównywac tak naprawde.
9
@VamosRakieta Szacunek byku
0
@Jaca27 Takie wałki można kręcic że głowa mała ;v
0
@Striker Hah klasyka
1
@Zip Ja tam wole Arturo Vidala
7
Czy mechanik samochodowy to jest najlepszy zawód do zbijania siana z ludzi ? :v
0
@FCMichalo Czemu?Wciaż matematyczne szanse ma Inter na majstra.
0
@lucca87 Bruno Fernandes *.*
4
@DaPi Najlepiej się sprzedaje.Mam wrażenie a nawet jestem pewien że teraz patrzy się bardziej na to aby wpadało w ucho niż na liryke.
21
@donleo12 To wina Francji.Inni grają a bagiety sie obsr4ły.
4
@FanRamosa Wtedy wymyśla nowa nagrode czyli France Fotball 2
6
@Kajtek77 Bo NBA to klasa a bagiety to bagiety.