Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kerouac Chyba Chelsea najładniejszy.
1
@kerouac No ja ogólnie 2 banki ale w next sie poprawie.
W naszej lidze #la rambla2019_FCB zająłem 92 miejsce. ;vv
2
@MesQueUnClub96 Wszystko zależy od tego czy United będzie w LM.
5
Sprytny Jadon.
1
@BarcaInfo Już w pazdzierniku podobno mają być kibice.
1
@Messibestplayerintheworld Gratulacje ;dd
1
@Hiacynk Za kim jestes?Ja chyba za remisem 3;3 :d
2
Najładniejsze bramki po kwarantannie.Trochę tego jest.
0
Borussia Dortmund jest skłonna sprzedać Jadona Sancho do Manchesteru United.
Niemiecki klub swojego piłkarza wycenia na ponad 100 milionów funtów.
/The Independent
1
@Nano22 to miłej przerwy takim razie :d
0
@KSSniper ja właśnie przegląd robię yt :v
0
@Chaoss uuu. To do domu i spanko :d
2
@kielon93 Ojoj. To zdrowia dla syna.
0
@kielon93 Co Pan robi o tej godzinie? :v
0
@aro1 dobre pytanie xd
0
@Coutinho007 Spać nie możesz czy co? :D
5
Kto na nocnej warcie?
2
@Hiacynk Duży zastrzyk gotówki dla klubu i będzie na jakieś ruchy.
1
@Hiacynk Do tego bardzo aktywny i wybiegany
5
Zostały 3 mecze Lazio ale jeden z nich jest z fatalna Brescia i tam Ciro może nawet dublet albo więcej zanotowac.
1
Ciro ooo Imobileee
6
@LuisSalvano czemu akurat luissalvano?
3
@NeroTFP Ciężko powiedzieć ale lubię tą ligę jakoś.
2
Karne karnymi a kto waszym zdaniem najlepiej je wykonuje w pierwszej drużynie?
0
@13th może ta :v
0
@13th To chyba gorzej jak nie jego
0
Pamiętajcie by pilnować swojego.
0
Takie golazo... Szkoda.
2
Razi trochę ta zwrotnosc u de Ligta.
0
O mój boże de Ligt