Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP O kurcze.W sumie to nawet lepiej :D
Wszyscy pograją ;]
2
@Kengo Napewno najbardziej klimatyczna
4
@pawel0304 I teraz pytanie kto jest głupi ;v
1
@Coutinho007 Nie no widać że ma chłopak to coś.Zobaczymy ;v
0
@Coutinho007 Tych nowych Neymarów w ostatnim czasie jest za dużo :D
1
@NeroTFP Eric Cantona
2
@betonito Zmarnował się bo miał potencjał na wielkie granie.
1
Według Andrei Anastasiego Wilfredo Leon jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie.
Co fakt to fakt.To przyjemność oglądac Leona czy to w repce czy w klubie.Chyba nie było takiego zawodnika by miał aż takiego skilla.Messi siatkówki.
3
@PatrychoO Jogurt
0
@kuz Nie oglądam ale sama nazwa dosyć słaba.
4
@tristan87 On tak naprawdę może zostać tam do końca kariery. Dla szejka zawsze będzie ciekawym produktem.
0
@Chwytliwy Ciekawy zawodnik.Praca z Guardiola zawsze kusi.
0
@WiernyDoKoncaFCB Tyle ile kosztują z 2010
20
@BarcaInfo Jeden wolny jego to miodzio
5
@mateusz33 Napewno był jakąś tam częścią Barcelony. Trochę zrobił dla tego klubu.
1
@niepoprawniepoprawny Znaczy tak jakby wygrali:vv
1
Paryż ma wciąż szansę na 4 trofea w tym sezonie. Wygrali ligę i dziś puchar Francji. Czeka ich jeszcze finał pucharu ligi z Lyonem i mecz z Atalanta w LM.
28
To nie pierwszy raz kiedy Mbappe czy Neymar są niemiłosiernie kasowani. Bandytyzm stosowany w tą dwójkę jest naprawdę duży. Trochę są ofiarą swoich umiejętności bo robią tych ogórków jak chcą a potem niestety płacą za to. Szczególnie Neymar.
2
@Hiacynk Uwielbiam go oglądać. To nie jest zawodnik który robi x goli i asyst ale posiadanie kogoś takiego jak on to skarb.
8
Niesamowite jest to jaki spokój oferuje w środku Verratti.Zawsze daje opcje do gry i nie traci prawie wgl piłek.
2
@Hiacynk Mógłby Tottenham przyjechać do Polski.
3
Karny dla Atalanty.
5
O mój boże. Jakie golazo Milanu. @Chwytliwy
0
@NeroTFP Jutro pewnie się okaże. Oby nie.
0
@mekston Nie mam bo oglądam na tv:d
0
Chyba na dłużej wyleci Kylian. Strasznie to wyglądało na powtórkach.
3
@Bykunn wjechał w niego obrońca
0
Mbappe prawdopodobnie wylatuje :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@budel17 e Nazario R9