Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Skusiłem się na czystą dwójke.Kurs chyba był 1.69
0
@BarcaInfo Bo czytam starsze opinie i niektórzy widzę że są zadowoleni a drudzy że stracilismy szanse na coś wielkiego ;p
2
@dominik127pl Jest planowane powtórzenie ale zaraz po grilu Sławka Peszki
2
Już trochę minęło ale waszym zdaniem Euro 2016 to był dobry turniej i zrobiliśmy maxa czy można było wycisnąć więcej?
1
Mecze ligi angielskiej na c+ w niedziele :
1.C+premium- Leicester vs United
2.C+sport- Multiliga (każdy po trochu)
3.C+sport2-Chelsea vs Wilki
4.C+Now-Prawdopodobnie któryś mecz z dołu tabeli.
1
@NeroTFP Właśnie też mi sie wydaje że Sliwka pojedzie bo idealny zadaniowiec do wszystkiego
0
W sumie ciekawe kogo Vital wezmie z przyjmujących na IO.
Wiadomo że napewno będzie to Leon i Kubiak i zostają dwa miejsca wolne a kandydatów kilku.
Szalpuk,Bendzi,Śliwka,Fornal,Kwolek?
0
@Pewex Varane,Kimmich,KDB,Sancho,Mbappe.
0
@Katalonbar Bo lubią mieć na ciele siebie
1
@kerouac To jest dobre pytanie mój drogi
2
@jeyx77x Pytanie czy dadzą zawodnikowi z drużyny która nie zdobyła mistrza.
2
@Danny Gaucho Też mi własnie przyszedł do glowy ;v
0
Komu byście dali zawodnika sezonu w Premier League?
4
Zielone drewno w formie.
0
@Kengo Greenwood ma napewno lepsze wykończenie i timing.
3
@Hiacynk A początki miał ciężkie.Nie był pierwszym wyborem ;d
14
@bartekmess Dla Greenwooda dobrze że Euro przełożyli bo pewnie dostanie powołanie za rok.
2
@Arkon Chyba mój ulubiony wątek to właśnie ten z Clattenburgiem.Bardzo fajnie wyjasnia wszystkie sporne akcje.
4
@Arkon Miałem o tym pisać.Bardzo fajny programik.Do tego Twaro to prowadzi więc nie może to być złe ;v
2
@Jakchcesz Jakies ploty kiedyś były ale ucichły.
3
Gwiazda.
0
@barcelonaLM Z tym się nie da skończyć. Jak zaczniesz to nie ma końca.
2
@VamosRakieta a to nie bilans decyduje byku?
0
@Piorun Wystarczy im remis jeśli Chelsea przegra z wilkami :v
0
@Hiacynk Chyba jednak nie wyszarpia :D
9
Wilki vs Chelsea i Leicester vs United. Wszyscy o coś grają. Szykują się niezle widowiska.
2
@VamosRakieta Dobry mecz i to serio
0
@CalcioFan Ciężko powiedzieć na ten moment :d
3
Bendzi w pojedynkę niszczy Niemców. Pięknie się go ogląda.
5
@Hiacynk Różnica klas jest bardzo widoczna