Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk + United ma pierwszy mecz z Lisami wygrany 1:0.
1
@Arkon Niby tak ale ja akurat lubie siatkówke i nawet sparing to dużo :dd
0
@Arkon Pewnie jakby Live walczyło o tytuł to bym obejrzał. ;d
9
@Hiacynk Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Kante-Kovacic
Rewelacja.
0
19:00-United vs West Ham
20:30-Polska vs Niemcy (sparing siatkówka )
Brzmi ciekawie.
2
@Chwytliwy Bóg futbolu znowu zadziwia
0
@Colon No. Tak.
21
@zadafcb I drugie mendy które włączają i nie skręcaja.
1
@Coutinho007 W jego wieku to zazwyczaj trupy piłkarskie a on wygląda od strony fizycznej naprawdę fajnie.
4
Ibra imponuje formą fizyczną.Bardzo dobrze wygląda.
3
Hakan jaka ruletka. No no.
4
@DanielOOL W końcu nasze gwiazdy wracają na rejon
3
@Kapitan hawk Podziwiam
2
West Ham dzięki wysokiej przegranej Watfordu jest już praktycznie pewny utrzymania. Nawet jak przegraja ostatnie dwa mecze.
0
@Hiacynk Ciekawe kto będzie miał lepsze statystyki w next. Kevin czy Bruno?
0
@BarcaInfo Dobre źródło z infem o Jadonie?
3
@Avada Kedavra Uuu mam identyczne podejście
3
Przeszkadza wam gdy osoba obok pali papierosa? Bo dziś sobie jechałem na rowerku i widziałem jak jakaś starsza babcia zrobiła awanturę mlodziakowi.
6
@VamosRakieta mój Sanczo >3
0
@MaTt_BarcaFan Znaczy jego geniusz chyba polega na tym że się na nim wzoruje Pep.
19
@MESSIah16 Swoją robote im zrobił w Realu.Troche powygrywał a teraz korzysta bo ma kontrakt życia.
A po drugie Real ma kontrakt z Adidasem a jedną z twarzy tej marki jest własnie Gareth Bale.
6
@Pilka_jest_okragla Skoro jest Jović to i powinien być Eden.A co Griezmanna to zależy kto jakie miał oczekiwania wobec niego.To że nie jest wart 100 to chyba każdy wie.
1
@kamilop Wydaje mi się że Jadon jest bardziej poukładanym piłkarsko zawodnikiem niż Dembouz.Mniej chaosu jest w jego grze.
5
@messiandiniesta Nie tylko gole się liczą.To co robił Ronaldinho to była inna bajka.
3
Jadon na mundialu u17.Kot przez duże K.
https://x.com/O3JJ_/status/1285246982655803397
6
@KrystianR Największym magikiem był R10.Messi to po prostu Messi.
0
@dafik85 Sancho chyba chce wrócic do Anglii.
0
@BarcaKings965212 Zawsze w każdej drużynie miał 7.Nawet w repce ma.
0
@DaPi Abraham czy Giroud odejdzie?
0
@Avada Kedavra A i o lisach zapomniałem... :D