0

@Hiacynk + United ma pierwszy mecz z Lisami wygrany 1:0.

1

@Arkon Niby tak ale ja akurat lubie siatkówke i nawet sparing to dużo :dd

0

@Arkon Pewnie jakby Live walczyło o tytuł to bym obejrzał. ;d

9

@Hiacynk Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Kante-Kovacic
Rewelacja.

0

19:00-United vs West Ham
20:30-Polska vs Niemcy (sparing siatkówka )
Brzmi ciekawie.

2

@Chwytliwy Bóg futbolu znowu zadziwia

0

@Colon No. Tak.

21

@zadafcb I drugie mendy które włączają i nie skręcaja.

1

@Coutinho007 W jego wieku to zazwyczaj trupy piłkarskie a on wygląda od strony fizycznej naprawdę fajnie.

4

Ibra imponuje formą fizyczną.Bardzo dobrze wygląda.

3

Hakan jaka ruletka. No no.

4

@DanielOOL W końcu nasze gwiazdy wracają na rejon

3

@Kapitan hawk Podziwiam

2

West Ham dzięki wysokiej przegranej Watfordu jest już praktycznie pewny utrzymania. Nawet jak przegraja ostatnie dwa mecze.

0

@Hiacynk Ciekawe kto będzie miał lepsze statystyki w next. Kevin czy Bruno?

0

@BarcaInfo Dobre źródło z infem o Jadonie?

3

@Avada Kedavra Uuu mam identyczne podejście

3

Przeszkadza wam gdy osoba obok pali papierosa? Bo dziś sobie jechałem na rowerku i widziałem jak jakaś starsza babcia zrobiła awanturę mlodziakowi.

6

@VamosRakieta mój Sanczo >3

0

@MaTt_BarcaFan Znaczy jego geniusz chyba polega na tym że się na nim wzoruje Pep.

19

@MESSIah16 Swoją robote im zrobił w Realu.Troche powygrywał a teraz korzysta bo ma kontrakt życia.
A po drugie Real ma kontrakt z Adidasem a jedną z twarzy tej marki jest własnie Gareth Bale.

6

@Pilka_jest_okragla Skoro jest Jović to i powinien być Eden.A co Griezmanna to zależy kto jakie miał oczekiwania wobec niego.To że nie jest wart 100 to chyba każdy wie.

1

@kamilop Wydaje mi się że Jadon jest bardziej poukładanym piłkarsko zawodnikiem niż Dembouz.Mniej chaosu jest w jego grze.

5

@messiandiniesta Nie tylko gole się liczą.To co robił Ronaldinho to była inna bajka.

3

Jadon na mundialu u17.Kot przez duże K.
https://x.com/O3JJ_/status/1285246982655803397

6

@KrystianR Największym magikiem był R10.Messi to po prostu Messi.

0

@dafik85 Sancho chyba chce wrócic do Anglii.

0

@BarcaKings965212 Zawsze w każdej drużynie miał 7.Nawet w repce ma.

0

@DaPi Abraham czy Giroud odejdzie?

0

@Avada Kedavra A i o lisach zapomniałem... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?