1

,,Nie wiem co na to odpowiedzieć. Trudno cokolwiek powiedzieć. Tak to już jest w przypadku przyszłości.
Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Trzeba poczekać i wtedy zobaczymy ''
/world soccer
Oj coś Jadon kręcisz ;v

2

Dziś drugi półfinał pucharu Anglii.United vs Chelsea.Według bukmacherów United delikatnym faworytem bo kurs na nich wynosi 2.35 a na Chelsea 3.25.
Na kogo stawiacie?>

1

@sebasek99 U mnie w chacie też zazwyczaj nie ma ale dziś się jakis znalazł. Ale już zrobiłem z nim porządek, wypsikalem sprayem na wypadek gdyby jego brat przyszedł i mg iść spać.

1

@Colon no właśnie on zamiast mi pomagać to śpi -. -

42

Ganianie się z komarem o 1 w nocy po całym pokoju. Polecam każdemu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kusi mocno.

15

@barcelonaLM Tego meczu nawet nie tykam

0

Hamilton jutro pewniaczekiem?

1

@Barney Miałem zainwestować dużo więcej ale jakoś w ostatniej chwili zrezygnowałem :d

1

@Barney Ja obstawilem ale za 5zl dla jaj xD

2

@puyol_presidend5 Minął już czas chyba.

5

@Gomess Bez Ramosa nie mają szans.

4

@Chwytliwy Szkoda że Milan tak nie mógł się grać od początku sezonu. Może by powalczyli o 3 lub 4 miejsce.

4

@Kapitan hawk choć wszyscy już posneli

1

@NeroTFP To jeszcze nie jest zespół który cechuje się regularnoscia. Ale potencjał na coś jest.

2

@PatrychoO Pumka niezłe koszulki robi.

10

Ładnie kolego ogoliłeś fortunę na 20 koła :v. @xVENUMx

0

@Bykunn To jest bardzo prestiżowy puchar. Sam Pep mówił że bardzo sobie ceni to trofeum.

1

@Bykunn ale to nie jest ogórkowy puchar

2

@Hiacynk Auba wykreca maxa w tym Arsenalu.

3

Luiz jest tak dobry że nawet nie widać Mustafiego. MVP dla brazola zdecydowanie.

1

Kolejny błąd Mendy'go. Beznadziejny mecz w jego wykonaniu.

0

Auba to szef 2:0

0

@Chwytliwy A jak Bóg futbolu gra?

2

Luiz chyba rozgrywa dziś najlepszy mecz w sezonie. Czyści aż miło.

3

@D10SLEO Za słaby jest na City. Niestety.

1

@Hiacynk Z jego baboli to można już niezły film nakręcić.

4

@Danny Gaucho Auba to najlepszy transfer Arsenalu w ostatnich latach.

4

Ederson to chyba najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie.

0

@xVENUMxOglądam na tv świrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?