Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
,,Nie wiem co na to odpowiedzieć. Trudno cokolwiek powiedzieć. Tak to już jest w przypadku przyszłości.
Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Trzeba poczekać i wtedy zobaczymy ''
/world soccer
Oj coś Jadon kręcisz ;v
2
Dziś drugi półfinał pucharu Anglii.United vs Chelsea.Według bukmacherów United delikatnym faworytem bo kurs na nich wynosi 2.35 a na Chelsea 3.25.
Na kogo stawiacie?>
1
@sebasek99 U mnie w chacie też zazwyczaj nie ma ale dziś się jakis znalazł. Ale już zrobiłem z nim porządek, wypsikalem sprayem na wypadek gdyby jego brat przyszedł i mg iść spać.
1
@Colon no właśnie on zamiast mi pomagać to śpi -. -
42
Ganianie się z komarem o 1 w nocy po całym pokoju. Polecam każdemu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kusi mocno.
15
@barcelonaLM Tego meczu nawet nie tykam
0
Hamilton jutro pewniaczekiem?
1
@Barney Miałem zainwestować dużo więcej ale jakoś w ostatniej chwili zrezygnowałem :d
1
@Barney Ja obstawilem ale za 5zl dla jaj xD
2
@puyol_presidend5 Minął już czas chyba.
5
@Gomess Bez Ramosa nie mają szans.
4
@Chwytliwy Szkoda że Milan tak nie mógł się grać od początku sezonu. Może by powalczyli o 3 lub 4 miejsce.
4
@Kapitan hawk choć wszyscy już posneli
1
@NeroTFP To jeszcze nie jest zespół który cechuje się regularnoscia. Ale potencjał na coś jest.
2
@PatrychoO Pumka niezłe koszulki robi.
10
Ładnie kolego ogoliłeś fortunę na 20 koła :v. @xVENUMx
0
@Bykunn To jest bardzo prestiżowy puchar. Sam Pep mówił że bardzo sobie ceni to trofeum.
1
@Bykunn ale to nie jest ogórkowy puchar
2
@Hiacynk Auba wykreca maxa w tym Arsenalu.
3
Luiz jest tak dobry że nawet nie widać Mustafiego. MVP dla brazola zdecydowanie.
1
Kolejny błąd Mendy'go. Beznadziejny mecz w jego wykonaniu.
0
Auba to szef 2:0
0
@Chwytliwy A jak Bóg futbolu gra?
2
Luiz chyba rozgrywa dziś najlepszy mecz w sezonie. Czyści aż miło.
3
@D10SLEO Za słaby jest na City. Niestety.
1
@Hiacynk Z jego baboli to można już niezły film nakręcić.
4
@Danny Gaucho Auba to najlepszy transfer Arsenalu w ostatnich latach.
4
Ederson to chyba najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie.
0
@xVENUMxOglądam na tv świrze