- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
0
Może tego Bayernu nie co aż tak się bać?
Tak przejrzałem ich wyniki to z tymi poważnymi zespołami typu Lipsk czy Borusia to mieli remisy albo minimalne wygrane.W LM też co roku mają rozstrzelać i pogwałcić wszystkich a wychodzi tyle że trafia się solidny zespół i Bayern wraca do domu.No i wiadomo że ogórkow biją często po 5 czy 6 do zera.
0
@Encore Szkoda tylko, ze obecnie to my też nie jesteśmy poważnym zespołem...
0
@masq Ale wciąz lepszym niż te Augsburgi i Werdery.
0
@Encore Co najważniejsze już mają wakacje, więc będą bez "rytmu meczowego" pytanie czy Barca będzie w pełni sił..
0
@NaFazieHitman Do tego będzie to tylko jeden mecz.Szybka bramka od Barcelony i zaczanie się Bayern lekko denerwować.
0
@Encore Z Lipskiem w lutym 0:0 i posiadanie 70% piłki. Z BVB na wyjeździe "tylko" 0:1. 22 rozegrane spotkania o punkty w tym roku kalendarzowym. 1 remis z wyżej wspomnianym Lipskiem. 21 zwycięstw. Tylko w 6 mieli minimalną przewagę jednego gola. Uważam, że tylko ich słaby dzień wynikający z zakończenia już sezonu może sprawić, że ich przejdziemy. No chyba, że nagle nasi sobie przypomną, że można:D
0
@escarabajo Wiadomo że będą faworytem w tym meczu ale nie skazywałbym naszych na sromotną porazke ;v
0
@Encore Ja w naszych nie wierzę w meczu z Bayernem, nie raz w tym sezonie nawet z Realem grali Shawshank na stojąco...
0
@Encore Nigdy nie skazuję naszych na sromotną porażkę:) na papierze Bayern ma wszystko, żeby nas rozpieprzyć, ale wierzę że tego nie zrobią:) Ale jeśli tfu tfu mamy przegrać, to niech nas wyeliminuje Polak rodak:)
0
@escarabajo Ważny będzie początek.Jesli Bayern strzeli bramke czy dwie to może Barcelona juz sie nie podniesc.