- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
6
Oyarzabal 9 goli i 9 asyst w tym sezonie LaLigi. Kwestia czasu zanim wykręci double-double. Świetny skrzydłowy, chciałbym go w Barcelonie.
0
@Hiacynk On gra na lewym?
4
@Hiacynk Pisałem o tym od 3 lat. Ale odczuwam jakieś dziwne wrażenie że władze Barcy mają moje zdanie w dupie
@Encore tak
0
@Encore Tak na lewym, niby jest Lewonożny ale wolał bym chyba jego od Griezmanna na LS
0
@Avada Kedavra Woleli za 2x więcej kupić Griezmanna.
1
@Avada Kedavra Takimi zawodnikami powinni się interesować. Szczególnie tymi co grają w LA lidze, są ograni, w miarę młodzi i mają jakieś perspektywy.
0
@Encore Nie oglądam Sociedad, ale gość lewonożny nigdy nie zagra tak dobrze jako lewoskrzydłowy.
0
@Chwytliwy Sane też z lewa noga gra na lewym :d
0
@Encore W City to on i tak koniec końców na prawe schodził, w Bayernie na pewno będzie grać jako prawoskrzydłowy.
3
@Chwytliwy Czasami jak widzę twoje farmazony to się delikatnie uśmiecham.
Oto heatmapa Sane z tego sezonu, wskaż kiedy on jest na prawym skrzydle
https://zapodaj.net/3a18390d637e6.jpg.html
Co prawda nie ma dużo minut, ale na pewno nie gra na prawej
Edit
Tu heatmapa z sezonu poprzedniego
https://zapodaj.net/346a1596eb3f4.jpg.html
0
@Nolife1899 "Czasami jak widzę twoje farmazony to się delikatnie uśmiecham."- i po co taki komentarz?
Ahh, ta heat mapa, wiesz, ja nie jestem wielkim fanem statystyk, ale oglądałem city i nie raz widziałem jak sane grał jako prawoskrzydłowy, on wymieniał się pozycjami ze Sterlingiem, w Bayernie na pewno zagra właśnie po prawej stronie, bo Coman I Gnabry najlepiej się czują po lewej stronie boiska.