Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Ta.Teraz Jarek przejmie jego funkcje.
0
@arasz1819 Na bank Holandii nie zostawi.
5
@PatrychoO ,,Jeszcze jakieś pytania?Bo jade z Suarezem na Ibize''
2
@Janiama Pozbyć się starej gwardii to nie znaczy sprzedać wszystkim.Alba oferuje poziom który odpowiada na obecne standardy,Messi to Messi a Pike mimo wszystko też bym zostawił.A reszta cóż.
0
@Ghotti Telles to super opcja ale nie widze nim zainteresowania Barcelony niestety.
4
@Kwiatek67 @bolinho89 Grimaldo siedzi już w Benfice 4 rok i jakoś chetnych nie ma.
7
Rynek nie oferuje zbyt wielu dobrych lewych obrońców a jak już są to pozajmowani w topowych klubach także Albe bym zostawił jeszcze na 2-3 lata.
4
@Kajtek77 No cóż.Każdy ma swoje obowiązki :D
3
@Kajtek77 On tam jest od robienia atmosferki
0
@kkbarca Nie wiem czy Ansu i Trincao są gotowi na wielkie granie.Chyba że sezon na przeczekanie.
1
@MateS A ja nie.Obecnie Barcelonie brakuje bardzo dużo do Bayernu.
0
@KamilZ Sterling nie bo kluczowe piłki partoli,Neymar jest wybitny ale już miał swój czas a Jadon oczywiście że tak.
8
@Kamiloza91 Jak zobaczysz Semedo w akacji to powiesz hmm gośc ma niezły,drybling,fajną technikę itd ale nie ma podstaw.To jego ustawianie się to jakiś żart.Już nie wspomne o notorycznym gubieniu krycia.
0
@Arnold1234 Tylko Aouar.
1
@Striker Oby bo Holandia obecnie ma mnóstwo talentów czy to w Ajaxie,PSV itd.
0
@Striker Opcja fajna ale wszystkich holendrów nie kupi ;v
0
@Striker Chyba jeszcze nie ale mógłby grać za tego Babela.
2
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
0
@Kubox Nigdy tego nie miałem. Musi być dziwne uczucie.
4
Nieźle wygląda Boston. Zobaczymy jak sobie poradzą bo dopiero początek meczu.
0
@PatrychoO Griezmann do sprzedania? :p
9
@barcelonaLM Aouar - fdj-Riki.
12
Dzięki Kumanowi możliwe że przyjdzie tu jakiś dodatkowy Holender lub kilku. Oby bo Holandia ma obecnie wielu perspektywicznych piłkarzy.
7
@Bartek22 Fajnie że ktoś tu wymienił Pike. Mam nadzieję że on akurat zostanie.
0
@ksobi kurcze mi też a ostatnio czytam że ble itd
2
@PatrychoO @Messibestplayerintheworld taka też mam :D
0
@Messibestplayerintheworld A propo wody jaka polecasz? Ja osobiście pije żywca.
0
@chudymc Pepsi czarne lepsze od wszystkiego.
35
Niestety ale Busquets się nie nadaje na obecny futbol. Piłka obecnie jest zbyt dynamiczna dla takich zawodników jak Busi.
1
@Criss18Barca Siwy go nie odda.