2

@MesQueUnClub96 Ta.Teraz Jarek przejmie jego funkcje.

0

@arasz1819 Na bank Holandii nie zostawi.

5

@PatrychoO ,,Jeszcze jakieś pytania?Bo jade z Suarezem na Ibize''

2

@Janiama Pozbyć się starej gwardii to nie znaczy sprzedać wszystkim.Alba oferuje poziom który odpowiada na obecne standardy,Messi to Messi a Pike mimo wszystko też bym zostawił.A reszta cóż.

0

@Ghotti Telles to super opcja ale nie widze nim zainteresowania Barcelony niestety.

4

@Kwiatek67 @bolinho89 Grimaldo siedzi już w Benfice 4 rok i jakoś chetnych nie ma.

7

Rynek nie oferuje zbyt wielu dobrych lewych obrońców a jak już są to pozajmowani w topowych klubach także Albe bym zostawił jeszcze na 2-3 lata.

4

@Kajtek77 No cóż.Każdy ma swoje obowiązki :D

3

@Kajtek77 On tam jest od robienia atmosferki

0

@kkbarca Nie wiem czy Ansu i Trincao są gotowi na wielkie granie.Chyba że sezon na przeczekanie.

1

@MateS A ja nie.Obecnie Barcelonie brakuje bardzo dużo do Bayernu.

0

@KamilZ Sterling nie bo kluczowe piłki partoli,Neymar jest wybitny ale już miał swój czas a Jadon oczywiście że tak.

8

@Kamiloza91 Jak zobaczysz Semedo w akacji to powiesz hmm gośc ma niezły,drybling,fajną technikę itd ale nie ma podstaw.To jego ustawianie się to jakiś żart.Już nie wspomne o notorycznym gubieniu krycia.

0

@Arnold1234 Tylko Aouar.

1

@Striker Oby bo Holandia obecnie ma mnóstwo talentów czy to w Ajaxie,PSV itd.

0

@Striker Opcja fajna ale wszystkich holendrów nie kupi ;v

0

@Striker Chyba jeszcze nie ale mógłby grać za tego Babela.

2

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

0

@Kubox Nigdy tego nie miałem. Musi być dziwne uczucie.

4

Nieźle wygląda Boston. Zobaczymy jak sobie poradzą bo dopiero początek meczu.

0

@PatrychoO Griezmann do sprzedania? :p

9

@barcelonaLM Aouar - fdj-Riki.

12

Dzięki Kumanowi możliwe że przyjdzie tu jakiś dodatkowy Holender lub kilku. Oby bo Holandia ma obecnie wielu perspektywicznych piłkarzy.

7

@Bartek22 Fajnie że ktoś tu wymienił Pike. Mam nadzieję że on akurat zostanie.

0

@ksobi kurcze mi też a ostatnio czytam że ble itd

2

0

@Messibestplayerintheworld A propo wody jaka polecasz? Ja osobiście pije żywca.

0

@chudymc Pepsi czarne lepsze od wszystkiego.

35

Niestety ale Busquets się nie nadaje na obecny futbol. Piłka obecnie jest zbyt dynamiczna dla takich zawodników jak Busi.

1

@Criss18Barca Siwy go nie odda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?