1

@Kajtek77 Ja ogólnie z roku na rok co raz wiecej tych pkt mam.Zobaczymy jak w tym będzie

0

@MESSIah16 Bardzo dobry transfer Kloppa.

2

@Kajtek77 No Bruno i KDB w każdym składzie xD

1

@Kajtek77 Zaraz wlasnie robie.Trzeba lige zalozyc jakas.

0

@Nano22 Dla mnie on nie ma aż takich predyspozycji ofensywnych by grać wyżej.Na piątce może pokazać swoje największe atuty.

62

Dopóki De Jong nie zacznie grać na swojej pozycji czyli na pozycji Busquetsa to będzie padaka grana.Ten chłop w Ajaxie robił co chciał a w Barcelonie duszą go na jakiś 8 czy 6.

2

@Kajtek77 I tak by podawali do Messiego

0

@Coutinho007 @szymon6847 Ale chyba ma być niedługo xD

0

@szymon6847 On w Interze jest chyba

4

@MichVeB To jest możliwe.W dwumeczu obie ekipy raczej bez szans ale że jest to jeden mecz to kto wie.

3

@szymon6847 Na podstawowy skład jest po prostu za słaby.Futbol obecnie jest zbyt dynamiczny dla takich zawodników jak Busi.Gościa mocniej nacisną pressingiem i go nie ma.

6

@szymon6847 Busquets od dawna powinien być tylko rezerwowym.Ewentualnie na słabszych przeciwników.

3

.............. @kerouac

1

@bartekvisca Poczatęk września

1

@baciar12 Nie w takim klubie jak Barcelona.

0

@kamilop A ja bym jednak poszukał bardziej kompletnego obrońcy.

0

@FC1899Barca Już za pózno by Messi gdzieś odeszedł.Obstawiam że jeszcze 2/max 3 lata i skończy kariere.

2

@NeroTFP Zobaczymy jak im dzisiaj pójdzie :D

3

@TheGoldenEleven Gnabriego za Czupo Motinga.

3

@Veb1233 Wow 3 angielskie pod rząd po 3 razy

1

Kursy :
Lipsk vs PSG 4.80-1.75
Lyon vs Bayern 9.65-1.25

7

@NeroTFP @dominik127pl twój ulubieniec

0

@Herato Oczywiscie ze nie.

1

@PatrychoO W Paryżu najlepiej by mu było.

5

No nie siada im ta LM ewidetnie.
City 16/17: 1/8
City 17/18: ćwierćfinał
City 18/19: ćwierćfinał
City 19/20: ćwierćfinał.

3

@Hiacynk Też tak uważam.

1

@Pawlak1992 Format rozgrywek powoduje że tak naprawde każdy ma szanse i dlatego widzimy Lipsk i Lyon dalej.

5

@Kuracjusz Lepiej niż Bayern

0

@Veb1233 Ciekawe starcie jutro.Myslisz ze dadza rade United?

0

W sumie to jest niesamowite że tak wybitny trener jakim jest napewno Guardiola sięgnął po LM prawie 10 lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?