Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to jest niesamowite że tak wybitny trener jakim jest napewno Guardiola sięgnął po LM prawie 10 lat temu.
6
Lubie lige francuską i uważam ze jest niezła ale oni mieli jednego przedstawiciela w półfinale LM raz na x lat także spokojnie ;v
2
Z ligi hiszpanśkiej i angielskiej tylko została Sevilla i United.Słabiutki sezon w wykonaniu tych lig w europejskich pucharach.
3
@Janiama I to kolejny rok w którym odpada z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.Szkoda.
1
@Rust_Cohle Bo akurat w Polsce trochę juz się rzygac chce od tego Bayernu.
11
Mam nadzieje że jesli awansuje Paryż do finału to również zamknie finał.Chyba nie przeżył bym tego że gdzie nie wszedłbys to będzie Bayern,Bayern,Bayern.
Także Bułka naprzód ;v
1
@Hiacynk Paryż i Bayern to jednak byli faworyci do wygrania LM.
5
@Striker ahhahahah poskładane brawo Kylian
3
@tobiasson92 Ja również.Bayern jakoś mi napsuł mocno smaka.
0
Jeśli będzie taki finał to będziecie za Bayernem czy Paryżem?
0
@4drian0 Ja też bo Mbappe
3
A Sterling będzie zawsze typowym Sterlingiem.Ile on zanotował takich właśnie pudeł.Ajaj.
0
@PatrychoO Polecam.Klub z tradycjami.
7
Futbol uczy pokory dzień po dniu.Wszyscy się zastanawiali jak sobie poradzi City z Bayernem a tymczasem baty i do domciu.
3
Powiedzmy sobie szczerze.Manchester został upokorzony.Teraz to Pep nie będzie miał spokoju.
0
@Striker Jak wróce do siebie to nie bede musial nic kminić bo bedzie mi chodzil na luzie na maxach a tak trzeba kombinowac.Dzięks
0
@Striker No i tak pokombinowalem w ustawieniach zeby jako tako chodzil.Te game boostery oplaca sie pobierac?
0
@Striker Wiesz co do metka chcialem bo jestem u wujka i ma slabego lapka.Internet dobry xD
0
@Striker Mam laptopa starego i szukam sposobow by wzmocnić gierke a reszta to tam chu*
0
@l0Messini a próbowales jeszcze inne jakies sposoby by wzmocnic wydajnosc gierki?bo tez na lapku
1
@PatrychoO Pumpka robi świetną robote dla City.Te ich nowe to sztos.Szczególnie te czarne
1
@VamosRakieta Troche ta hah
1
@PatrychoO Australia kozak totalny
0
@LuisSalvano Mi się bardzo podobają koszulki własnie Paryża.Szczególnie te w jordanowskim stylu.Jeszcze czaje się na ta białą.
0
@PatrychoO Widziałem.Też fajna.Ogólnie szejki mają ładne koszulki.
0
@PatrychoO Ja się skusiłem na Paryża w mega cenie.
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-jordan-paris-saint-germain-2019-20-stadium-fourth-SZdb8P/BV9197-011?CP=EUNS_AFF_AWIN_PL_477705_httpswwwshoptaileu_174509&awc=16334_1597509931_06c725f33fbbd434fb87299beeb477d1
6
@Gomess No jeśli chodzi o bycie memem to Paryż nie ma startu do Barcelony.
4
@D10SLEO Tu jest tyle winnych że szkoda gadać.
0
@l0Messini w grach??? czy gdzieś indziej
0
@Gwyn A ogólnie ta opcja coś daje?