4

@Kajtek77 No i taką promocje to ja rozumiem.

0

Arthur świętował blamanż Barcelony.Nie wiem o co wam chodzi.

1

@DanielOOL Jeszcze nie mam ;d

0

@Bykunn Własnie szukam jakiś tanich kotów.Moze Klich? :v

1

@Kajtek77 Jest dużo fajnych piłkarzy w fajnej cenie w tym roku ;d

3

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie ;v Będe to wstawiał co jakiś czas także proszę się nie bulwersować.Miłego dzionka.

1

@Striker Na United też liczył chyba.

28

Przypominam że Adam Nawałka jest wolny.

2

@Hiacynk Sevilla mam wrażenie że jest takim zespołem któremu brakuje coś ekstra by stać się naprawdę świetna ekipa. Mają przeblyski genialnych meczów.

1

@DaPi No nie ma problemu. Jak nie zapomnę tu wrzucę jutro kilka razy.

4

@Mathew86 Nie wiem po co miałby szczerze odchodzić. Widać że dobrze się czuje we Francji. Ma szansę na LM.

1

@DaPi Powysylaj to kilka razy jeszcze i gitarka.

2

@Hiacynk Oglądałem dziś meczyk i mega występ. Skąd go wzięli?

0

@DaPi Banega też świetny poza tą jedną strata.

7

@kerouac Zgadzam się.

1

@myscooter Ojoj. To fatalna wiadomość.

3

Przynajmniej Kike sobie wpisze do cv że przez pół roku trenował Barcelone. Zawsze coś.

0

@Colon A powiem ci ze nvm

1

Kiedy realnie ktoś dorówna w f1 Hamiltonowi i Mercedesowi? Uwielbiam Angola ale jednak to trochę nudne jest.

0

Jak podsumujecie karierę Setiena w Barcelonie?

0

@FC1899Barca nie odejdzie.

1

@Veb1233 Sevilla robi robotę :D

2

@NeroTFP Ronaldinho już chciał wypłacić.

1

Kto będzie robił ligę w fantasy dla rambli? A może już jest?

2

@XaviHeart United jest obecnie świetnym zespołem także nietrafione.

2

Chociaż w sumie lepiej jak United odpada gdy oddaje +20 strzalow niż to co grali wcześniej. Progres w grze jest bardzo duzy. Zobaczymy co będzie w next sezonie.

1

@DonAndresFCB Dziś mieli mega farta.

5

No i oba Manchestery na wakacjach.

0

@kamilo0066 za faule i przeciąganie Sevilli.

0

@kamilo0066 Uczepiles się tego Bruno :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?