Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kajtek77 No i taką promocje to ja rozumiem.
0
Arthur świętował blamanż Barcelony.Nie wiem o co wam chodzi.
1
@DanielOOL Jeszcze nie mam ;d
0
@Bykunn Własnie szukam jakiś tanich kotów.Moze Klich? :v
1
@Kajtek77 Jest dużo fajnych piłkarzy w fajnej cenie w tym roku ;d
3
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi .Kod-m4k0sh
Jak macie jakies pytania to pytajcie ;v Będe to wstawiał co jakiś czas także proszę się nie bulwersować.Miłego dzionka.
1
@Striker Na United też liczył chyba.
28
Przypominam że Adam Nawałka jest wolny.
2
@Hiacynk Sevilla mam wrażenie że jest takim zespołem któremu brakuje coś ekstra by stać się naprawdę świetna ekipa. Mają przeblyski genialnych meczów.
1
@DaPi No nie ma problemu. Jak nie zapomnę tu wrzucę jutro kilka razy.
4
@Mathew86 Nie wiem po co miałby szczerze odchodzić. Widać że dobrze się czuje we Francji. Ma szansę na LM.
1
@DaPi Powysylaj to kilka razy jeszcze i gitarka.
2
@Hiacynk Oglądałem dziś meczyk i mega występ. Skąd go wzięli?
0
@DaPi Banega też świetny poza tą jedną strata.
7
@kerouac Zgadzam się.
1
@myscooter Ojoj. To fatalna wiadomość.
3
Przynajmniej Kike sobie wpisze do cv że przez pół roku trenował Barcelone. Zawsze coś.
0
@Colon A powiem ci ze nvm
1
Kiedy realnie ktoś dorówna w f1 Hamiltonowi i Mercedesowi? Uwielbiam Angola ale jednak to trochę nudne jest.
0
Jak podsumujecie karierę Setiena w Barcelonie?
0
@FC1899Barca nie odejdzie.
1
@Veb1233 Sevilla robi robotę :D
2
@NeroTFP Ronaldinho już chciał wypłacić.
1
Kto będzie robił ligę w fantasy dla rambli? A może już jest?
2
@XaviHeart United jest obecnie świetnym zespołem także nietrafione.
2
Chociaż w sumie lepiej jak United odpada gdy oddaje +20 strzalow niż to co grali wcześniej. Progres w grze jest bardzo duzy. Zobaczymy co będzie w next sezonie.
1
@DonAndresFCB Dziś mieli mega farta.
5
No i oba Manchestery na wakacjach.
0
@kamilo0066 za faule i przeciąganie Sevilli.
0
@kamilo0066 Uczepiles się tego Bruno :v