Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Di Maria ma chyba jedne z najlepszych wrzutek na świecie. Idealnie bite i mocne.
23
Nic nie umniejszam Psg bo grają świetny futbol ale ta drabinka LM idealnie im się ułożyła.
1
Icardi powinien się przyzwyczaić do ławki. Zdecydowanie lepiej to wygląda z Di Maria i Mbappe.
1
@Hiacynk Wróci na finał i pokaże klasę. Uwielbiam go.
1
@Hiacynk i Verratti
5
@jakub1906 Niech dają Bruno
2
@IronSanHybrid Chciałbym. Magik.
6
Świetnie się ogląda Mbappe. Drybling, szybkość, technika. Ma wszystko a dopiero 21 lat.
2
Ciekawią mnie kursy jeśli dojdzie do meczu Bayern vs Paryż. Kto faworytem? @bixmix @NeroTFP
2
@l0Messini Grasz na tyle na ile przeciwnik pozwala. Paryż im na nic nie pozwala. Trzymają ich krótko.
2
@NeroTFP Mi również :v
0
Nie wiem jak się skończy jutrzejszy półfinał LM ale póki co duży minus. Szkoda.
7
Jakby w Argentynie wszyscy grali tak jak w klubach to topka światowa.
1
@IronSanHybrid Ja pisałem że największymi poszkodowanymi i mogą być właśnie zawodnicy Psg.
0
Liga farmerów idzie po finał :v
0
Bramka Neymara?
0
@bixmix Paryż raczej druga połowa na kontrę
1
@bixmix i tak to wygrają byku
1
@Mario96w Lyon musi zagrać po prostu swój najlepszy mecz.
0
Kurs 55 na live na Lipsk. :v
2
Żeby Neymar i Mbappe mogli szaleć to muszą Parades i Herrera zapitalac. Świetnie gra ta dwójka.
1
@Hiacynk A nie ma króla środka pola czyli Verrattiego
1
Brakuje Wernera niestety. Nie ma za bardzo jakości Lipsk z przodu.
1
@Bykunn Chciałbym na rynku takiego młodego Di Marie. Nie wiem kto mógłby nim być.
6
Dawno chyba nie widziałem tak mądrze grającego Paryża. Nie pchają na siłę. Kiedy jest okazja to przyspieszają. No i nie pozwalają praktycznie na nic RB.
0
@Bykunn Nie wiem czy to piszesz ale jeśli na serio to masz rację. Świetny piłkarz.
8
Paryż ma tyle okazji w jednej połowie co my przez 5 meczy.
0
Niestety ale Lipsk nie może wyżej nacisnac bo z przodu Paryża taki ogień że może się to szybko skończyć. No i chyba się kończy.
2
Słabo dziś gra Lipsk. A Paryż bardzo mądrze. Klepia i czasem rzuca długa na Kyliana.
5
Neymar w słupek z wolnego z 30m.