Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP Pozycja arcytrudna ale no to jest Ronaldinho ;v
2
@Mario96w Dostał perma więc usunął konto
0
@BarcaInfo Myślisz że ma jakieś szanse na minuty w next sezonie czy moze wypożyczenie jakies?
7
@Bykunn Mi się wydaje że dla niektórych korzystanie z internetu jest za trudne.Po prostu.
1
@NGTRX No chociaż tyle ale wiem że są tu takie świry że zakladaja po 10 nawet ;v
0
@BarcaInfo On jest środkowym pomocnikiem?
2
@student97r Zaczną zakładać drugie konta.Nie ma sposobu na tą zaraze.
1
Nie oglądałem meczu ale widzę że ekipa Doncicia wygrała z LAC.Ale to by był hit jakby wygrali z nimi serie.
9
@MesQueUnClub96 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Neymara
0
@JimMorrisonFCB Nie oddadza Neymara przed mundialem w Katarze.
0
@barcelonaLM City i United podobnie chyba.
4
Ładny mecz Utah. Dono Mitchell z dobrą forma się wstrzelił w te play offy a grają przecież bez Bogdanovicia.
0
@RuudGullit vidgaaaar
0
Właśnie mi weszła truta 54sr 10 ludzie.Ale jestem z siebie dumny.Ajaj.
0
@Chwytliwy heloł
0
Napewno Polak wygra Lm.Pytanie tylko który.
2
@NeroTFP Spodziewałem się dużo mniejszego na PSG
42
Taki kozak z Lewandowskiego to niech idzie do deszczowego Stoke i tam pokaże klasę.
1
Sporo tych kibiców Bayernu :v
2
Spokojnie.Paryz ich ukróci.
0
@Striker W sumie chociaż tyle ;v
0
@kkbarca Będzie mega problem ze sprzedażą Umtitiego coś czuje.
0
@szymon6847 Może byc byku
0
@MesQueUnClub96 No nie nawalenie się w 3 dupy a po prostu skosztowanie.
0
W jakim wieku spróbowaliście po raz pierwszy napoju zwanego alkoholem ?
5
@tristan87 Kary po setki tysięcy i się odechce.
18
Mówiąc że FDJ będzie grał bliżej defensywy mam nadzieję że Koeman miał na myśli wymiane Busiego na Frenkiego.Oby tak.Szczerze to nie mg się doczekać gdy w końcu zobaczymy De Jonga na jego pozycji.
0
@Bykunn Python chyba jest teraz najbardziej pupularny
4
@amanter Napewno nie.
1
@Bykunn Ja uczyłem się Javy ale ja to robilem dla siebie ;p