Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Junior Firpo..sprzedać czy dać szanse>?
1
@Bykunn Rozumiem ;d Ja osobiście mam taki obojetny stosunek do niego ;v
1
@Bykunn A może powiedzieć co nie odpowiada/nie pasuje ?> Tak o pytam ;v
0
Lubicie Krzyśka Stanowskiego jako dziennikarza/eksperta w sprawach futbolu?
0
Marc Jurado przeniósł się z Barcelony do United.Ma tylko 16 lat.
Wie ktoś coś więcej o nim?Jakiś kot czy coś tam? Moze ty @ViscaBarca123
0
@escarabajo @Danny Gaucho panowie po prostu mi zazdrościcie...
2
@escarabajo Mówią na mnie szybki Johnny
1
@Misanthrope Mocno Panie Misantrope
0
@Coutinho007 Ma takie warunki że może wszędzie grać
0
@Coutinho007 Ostatnio Neymar
0
Ostatnio Paryż pokazał że można fajnie grać bez typowej 9.Ciekawe jakby to w Barcelonie funkcjonowało.
0
Fajnie jakby Barcelona wróciła do grania z Messim na 9.A nawet może być taka 9.5/10.Wtedy skrzydła dla Dembele, Fatiego i Trincao.Za nimi Puig i Pjanic a na 5 De Jong.
5
@masq 4-3-3 z Messim na 9 .
4
@HansLanda Cóż. Tylko jedna druzyna opiera się na jednym zawodniku i jest to Barcelona. Ja szczerze wolałbym zespół bez gwiazd ale zgrany i grający razem a nie indywidualnosciami.
1
Miazga w pierwszej połowie w meczu Milwauke vs Orlando. 20 pkt przewagi ekipy Giannisa.
5
@AnnaMarianna Fajne foki były dziś na basenie
1
@DanielOOL Fulham robi majstra w tym sezonie
1
@Bartek22 Też zauważyłem u Dembele że co prawda jest obunozny ale widać że to lewa jest główna.
1
Harden dzisiaj 5/16 z gry i 2/11 za trzy. Nie popisał się brodacz ale rakiety i tak wygrywają. Ogólnie zdobył 21 pkt i 9 asyst ale jak na niego to słabo. Szczególnie ta skuteczność zza luku.
5
@BarcaInfo Pytanie jak to zrobić. Chodzi o Griza
0
@masq Ansu jest młody. Jeszcze swoje minuty będzie miał.
3
@Ratamahatta Niby ta ale jednak Memphis ma drybling i jest bardzo szybki czego Griez nie ma.
0
@gumaz obecnie Chyb 10
0
Kończy się trzecia kwarta a Harden ma 1/9 za 3pkt.Musi się skupić bo może być ciężko.
1
@takisobiektos Idzie ciężko ale pewnie wyszarpia
Broda nic nie trafia za 3
1
@takisobiektos jaaaaaaaaa
1
Jutro turniej jakiś w siatkówce grają. Ciekawe czy Sander zagra w skrze.
0
@Hiacynk Szukają drugiego rudego
3
@NeroTFP Może nie z top5 ale ja zawsze lubiłem Scota Browna z Celticu. Gość by oddał życie za te szkockie barwy.
0
Ale dziś coś nie siada Hardenowi. 2/10 z gry.