0

Junior Firpo..sprzedać czy dać szanse>?

1

@Bykunn Rozumiem ;d Ja osobiście mam taki obojetny stosunek do niego ;v

1

@Bykunn A może powiedzieć co nie odpowiada/nie pasuje ?> Tak o pytam ;v

0

Lubicie Krzyśka Stanowskiego jako dziennikarza/eksperta w sprawach futbolu?

0

Marc Jurado przeniósł się z Barcelony do United.Ma tylko 16 lat.
Wie ktoś coś więcej o nim?Jakiś kot czy coś tam? Moze ty @ViscaBarca123

0

@escarabajo @Danny Gaucho panowie po prostu mi zazdrościcie...

2

@escarabajo Mówią na mnie szybki Johnny

1

@Misanthrope Mocno Panie Misantrope

0

@Coutinho007 Ma takie warunki że może wszędzie grać

0

@Coutinho007 Ostatnio Neymar

0

Ostatnio Paryż pokazał że można fajnie grać bez typowej 9.Ciekawe jakby to w Barcelonie funkcjonowało.

0

Fajnie jakby Barcelona wróciła do grania z Messim na 9.A nawet może być taka 9.5/10.Wtedy skrzydła dla Dembele, Fatiego i Trincao.Za nimi Puig i Pjanic a na 5 De Jong.

5

@masq 4-3-3 z Messim na 9 .

4

@HansLanda Cóż. Tylko jedna druzyna opiera się na jednym zawodniku i jest to Barcelona. Ja szczerze wolałbym zespół bez gwiazd ale zgrany i grający razem a nie indywidualnosciami.

1

Miazga w pierwszej połowie w meczu Milwauke vs Orlando. 20 pkt przewagi ekipy Giannisa.

5

@AnnaMarianna Fajne foki były dziś na basenie

1

@DanielOOL Fulham robi majstra w tym sezonie

1

@Bartek22 Też zauważyłem u Dembele że co prawda jest obunozny ale widać że to lewa jest główna.

1

Harden dzisiaj 5/16 z gry i 2/11 za trzy. Nie popisał się brodacz ale rakiety i tak wygrywają. Ogólnie zdobył 21 pkt i 9 asyst ale jak na niego to słabo. Szczególnie ta skuteczność zza luku.

5

@BarcaInfo Pytanie jak to zrobić. Chodzi o Griza

0

@masq Ansu jest młody. Jeszcze swoje minuty będzie miał.

3

@Ratamahatta Niby ta ale jednak Memphis ma drybling i jest bardzo szybki czego Griez nie ma.

0

@gumaz obecnie Chyb 10

0

Kończy się trzecia kwarta a Harden ma 1/9 za 3pkt.Musi się skupić bo może być ciężko.

1

@takisobiektos Idzie ciężko ale pewnie wyszarpia
Broda nic nie trafia za 3

1

@takisobiektos jaaaaaaaaa

1

Jutro turniej jakiś w siatkówce grają. Ciekawe czy Sander zagra w skrze.

0

@Hiacynk Szukają drugiego rudego

3

@NeroTFP Może nie z top5 ale ja zawsze lubiłem Scota Browna z Celticu. Gość by oddał życie za te szkockie barwy.

0

Ale dziś coś nie siada Hardenowi. 2/10 z gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?