0

@Transu96 Morduś max 10

0

@TheCaptainVeB @FearTheBeard No ale panowie na 14 rzutów tylko 4 celnie.Na 6 rzutów za trzy tylko jeden celny.

1

@dniel Dziś wbiłem a nie chciało wejsć nawet 45

1

@Transu96 ty ale szanuj somsiad

0

@grejtxkrzychu vidgaaar

4

No i co więcej do szczęścia potrzeba ?
https://zapodaj.net/adec87590aa23.jpg.html

0

@BartqRKO No ta bo na szpice jest dużo opcji.Najciekawsze to chyba Werner i Martial po 9 baniek.

9

@BarcaInfo Nie odbieram mu tego a nawet doceniam i to bardzo ale to nie jest piłkarz na taki klub.Po prostu.

0

@BartqRKO On i Rash zdegradowani do roli pomocnika ;v

21

@BarcaInfo Smutne ale on się tu nie nadaje.Nie ten poziom.

1

@Bykunn no u mnie na ławce totalne ogurasy xD

1

@SamuraJack Ja zawodników United i City odpuścilem bo nie graja w 1 kolejce.

1

Moja 11 na pierwszą kolejke w fantasy ;v
https://zapodaj.net/990151e3240d6.jpg.html
@Bykunn @tobiasson92

1

@kolo123 Ma zdecydowanie większy potencjał niz DVB

3

@AllBundy Puig>de Beek

21

@patry295 Nie bo Suarez był wtedy lepszy.

1

@Bykunn wildcard musowo na 2 kolejke

0

@MESSIah16 KP ma ogromne możliwości.Jesli już nie beda go trapić kontuzje to naprawde potencjal megaa

0

@MESSIah16 A propo Doncica to zagrał mega słaby mecz ostatnio.Praktycznie nic nie trafiał.

2

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

0

@BarcaInfo Gdzie Adama miałby isc?

0

@Bykunn Nie jesteś za byłym naszym crackiem?Ty okrutniku

2

@horang Aż takich zasięgów to nie mam

1

Czy Bayern i Paryż to obecnie dwa najlepsze zespoły na świecie?

2

@MichVeB Na luziku.Myśle że takie 17+

1

@MESSIah16 Pieniądze nie dają ci tak naprawdę przewagi.Możesz mieć siana jak lodu jak Barcelona i grać padake.Zarówno w City jak i w PSG są obecnie ciekawe projekty sportowe.

0

Dembele musi grać na prawym skrzydle by pokazać maxa więc nie ma miejsca dla Griza.

1

Mimo że wczoraj Paul George zagrał fatalny mecz 3/16 z gry i 1/8 za trzy to i tak LAC wygrywają.Play offy i Leonard to się łączy niesamowicie.Wykerował meczyk i 2:1 dla LA.

2

@Kamiloza91 Z 2-3 max

7

@Ratamahatta Za duży ma kontrakt na rezerwowego.Zreszta od rezerwowego oczekujesz by wniósł trochę swierzości,szybkośći.Czy Luis jest takim zawodnikiem..no nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?