Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Teraz spokojnie Martin Brejtłejt będzie mógł grać na 9.
3
Brawo OKC 2;2 Z ROCKETS !
5
@kerouac Ja teraz wcinam kanapeczki z serkiem hohland i pomidorkiem.Polecam.
1
W sumie na początku wydaję się to zabawne ale jednak póżniej j*bie cringem.
0
@marcin000019 Ooo.Panie.To już dawno :v
3
@Hubso Nie.Patola by była.
2
@NeroTFP Sander już zagrał w PGE !
0
@Bykunn Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Tak to widze.
5
No to klasyk czyli :
Jeśli rambla nie odwoła swoich słów to wypier
A co powiedzieli?
Zebym wypier
6
@Herato Raz szamanke w metinie to mi dała bufa nawet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tobiasson92 I jeszcze Odoi.
0
@FafitFCB Miej oczy otwarte
5
@IronSanHybrid https://r.dcs.redcdn.pl/http/o2/redefine/cp/os/osqug3btimj9k6itapvu9nn277e1ijn3.jpg
1
@JimMorrisonFCB Bez nich
0
@KapiFCB Dono Mitchell sam wygrywa mecze.Świetnie gra.
2
@puyol_presidend5 Niby tak ale we Francji szkielet już jest ułożony i dlugo pewnie jeszcze pograją Varane,Pogba,Kante,Griz czy Mbappe.
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
Jak macie jakieś pytania to śmiało ;v
14
@BarcaInfo No i gitara.
0
@Janiama Ja dopóki nie zobacze ofiszjala to nie uwierze że Lusito odejdzie. ;v
2
@XaviHeart Lepsze opcje czyli?
0
@socha i za Hazarda dostał troche ;p
0
@messiandiniesta Busiego nikt nie wezmie bo się nie opłaca.
4
Na prezesie Chelsea chyba ta pandemia nie zrobiła wrażenia.Moze w jedno okienko machnąć Havertza,Wernera,Ziyecha,Chwilwella i Silve na dokładke.
1
@neeed LAL,LAC,Rockets i Utah,Milwauke.
0
Na kogo liczycie?Będą jakieś niespodzianki?
https://probasket.pl/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot-2020-08-24-at-12.10.31.png
0
Myślicie że za parę lat będzie można powiedzieć o Lewym jako najlepszym zawodnikiem bundesligi?
18
Game winner Doncicia.
https://x.com/musagete10/status/1297664899502440449
0
@Adamski69 Lou zawsze robi swoją robotę.U niego to jest taki standradzik.Moze nie +30 ale swoje trafi.
5
Uwielbiam Paula George'a ale zagrał kolejny katastrofalny mecz.Tylko 9 pkt z dogrywką gdzie na 14 rzutów trafił tylko 3.Na 7 rzutów za 3 trafia tylko jeden...
Z takim PG LAC nie wygrają.Sam Leonard tego nie pociagnie.