9

Teraz spokojnie Martin Brejtłejt będzie mógł grać na 9.

3

Brawo OKC 2;2 Z ROCKETS !

5

@kerouac Ja teraz wcinam kanapeczki z serkiem hohland i pomidorkiem.Polecam.

1

W sumie na początku wydaję się to zabawne ale jednak póżniej j*bie cringem.

0

@marcin000019 Ooo.Panie.To już dawno :v

3

@Hubso Nie.Patola by była.

2

@NeroTFP Sander już zagrał w PGE !

0

@Bykunn Werner
Pulisic-Havertz-Ziyech
Tak to widze.

5

No to klasyk czyli :
Jeśli rambla nie odwoła swoich słów to wypier
A co powiedzieli?
Zebym wypier

6

@Herato Raz szamanke w metinie to mi dała bufa nawet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tobiasson92 I jeszcze Odoi.

0

@FafitFCB Miej oczy otwarte

1

@JimMorrisonFCB Bez nich

0

@KapiFCB Dono Mitchell sam wygrywa mecze.Świetnie gra.

2

@puyol_presidend5 Niby tak ale we Francji szkielet już jest ułożony i dlugo pewnie jeszcze pograją Varane,Pogba,Kante,Griz czy Mbappe.

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
Jak macie jakieś pytania to śmiało ;v

14

@BarcaInfo No i gitara.

0

@Janiama Ja dopóki nie zobacze ofiszjala to nie uwierze że Lusito odejdzie. ;v

2

@XaviHeart Lepsze opcje czyli?

0

@socha i za Hazarda dostał troche ;p

0

@messiandiniesta Busiego nikt nie wezmie bo się nie opłaca.

4

Na prezesie Chelsea chyba ta pandemia nie zrobiła wrażenia.Moze w jedno okienko machnąć Havertza,Wernera,Ziyecha,Chwilwella i Silve na dokładke.

1

@neeed LAL,LAC,Rockets i Utah,Milwauke.

0

0

Myślicie że za parę lat będzie można powiedzieć o Lewym jako najlepszym zawodnikiem bundesligi?

18

0

@Adamski69 Lou zawsze robi swoją robotę.U niego to jest taki standradzik.Moze nie +30 ale swoje trafi.

5

Uwielbiam Paula George'a ale zagrał kolejny katastrofalny mecz.Tylko 9 pkt z dogrywką gdzie na 14 rzutów trafił tylko 3.Na 7 rzutów za 3 trafia tylko jeden...
Z takim PG LAC nie wygrają.Sam Leonard tego nie pociagnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?