Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq A kogo proponujesz innego z realnych opcji? Depay jeszcze niezły jest.
0
@JimMorrisonFCB No. Spoko chłopaki. Nawet jeden miał koszulkę Messiego :d
0
@l0Messini Mówią mi że wyglądam na 15 16lat.W sumie to komplement.
2
@emeu Pogralem trochę z nimi.
10
Dziś byłem na orliku sobie zrobić taki mini trening i jakieś chłopaki sobie grali w piłeczkę i zapytali,, Czy poda Pan Piłkę ''. W sumie to było straszne. Niby mam tylko 20 lat a jednak sam niedawno jeszcze tak pytałem innych :v.
0
Dean Henderson przedłużył kontrakt z United. Oby w tym sezonie posadzil Davida który gra tragicznie.
1
@Herato Nie wypalił się. Jest w dobrej formie.
11
@TheGoldenEleven Coutinho
2
@mauerinho Jeśli Leo chce odejść to tak.
4
Liga startuje 12 września a cały klub de amigos jest w całości. Trochę to martwi.
1
@Ghotti No ale Eden dużo młodszy jest chyba.
2
@Kwiatek67 Trzeba pamiętać że Messi ma tylko rok kontraktu i 33 lata.
3
@student97r Romek szaleje w tym okienku.
3
@Coutinho007 Tymbardziej że Jesus ma potencjał na wielkie granie.
9
Jesus jakby złapał jakiś dobry feling z Cou to może coś by z tego było. Na skrzydłach jest Fati, Dembele czy Trincao.
1
Mam nadzieję że chociaż coś fajnego wynegocjuja za Messiego. Taki Jesus byłby naprawdę spoko +trochę hajsu.
1
@D10SLEO podobno z next przeciwnikiem ma być ale może uda się wcześniej bo OKC już dogonilo i jest2:2
3
31 urodziny obchodzi dziś gwiazda Houston Rockets a mianowicie James Harden. Można go nie lubić ale fakt jest taki że jest geniuszem. Oby grał jak najdluzej.
32
Wydaje mi się że Messi nie ucieka z tonącego statku bo on już dawno zatonął. W sumie to i tak długo wytrzymał. Ile lat można stać w miejscu tak jak Barcelona.
24
Serio są tu osoby które myślą że City da 700 baniek za Messiego? O.o
1
Może w końcu Messi chce się zmierzyć z deszczowym Stoke w pucharze ligii.
0
@bixmix tyyy fanbojuu
1
@PatrychoO A ja dwie Paryża i gitara:d
0
@Bartunek Niby tak a jednak nie do końca
4
Nie trzeba być kibicem by oglądać mecze danej drużyny.Ja tam oglądam prawie wszystkie City i jest spoko.
4
Może to jest właśnie ten czas by zespół nauczył się grać bez Messiego.Juz trochę to męczyło od 3 lat liczyć na jednego zawodnika.
3
@Kajtek77 Jeszcze stary Ramos xD
1
Zmiażdzone Dallas przez LAC w piątym meczu. W końcu George zagrał na miarę swoich umiejętności. Najlepszy na parkiecie. Zdobył 35pkt a nie grał do końca.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kuszą te kursy mocno.
0
Jeszcze nic nie wiadomo ale gdyby Messi odszedł to mielibyście jakiś żal czy coś w tym stylu w stosunku do niego czy raczej za to co zrobił dla klubu może odejść gdzie chce, kiedy chce, o której chce i za ile chce?