0

@masq A kogo proponujesz innego z realnych opcji? Depay jeszcze niezły jest.

0

@JimMorrisonFCB No. Spoko chłopaki. Nawet jeden miał koszulkę Messiego :d

0

@l0Messini Mówią mi że wyglądam na 15 16lat.W sumie to komplement.

2

@emeu Pogralem trochę z nimi.

10

Dziś byłem na orliku sobie zrobić taki mini trening i jakieś chłopaki sobie grali w piłeczkę i zapytali,, Czy poda Pan Piłkę ''. W sumie to było straszne. Niby mam tylko 20 lat a jednak sam niedawno jeszcze tak pytałem innych :v.

0

Dean Henderson przedłużył kontrakt z United. Oby w tym sezonie posadzil Davida który gra tragicznie.

1

@Herato Nie wypalił się. Jest w dobrej formie.

11

@TheGoldenEleven Coutinho

2

@mauerinho Jeśli Leo chce odejść to tak.

4

Liga startuje 12 września a cały klub de amigos jest w całości. Trochę to martwi.

1

@Ghotti No ale Eden dużo młodszy jest chyba.

2

@Kwiatek67 Trzeba pamiętać że Messi ma tylko rok kontraktu i 33 lata.

3

@student97r Romek szaleje w tym okienku.

3

@Coutinho007 Tymbardziej że Jesus ma potencjał na wielkie granie.

9

Jesus jakby złapał jakiś dobry feling z Cou to może coś by z tego było. Na skrzydłach jest Fati, Dembele czy Trincao.

1

Mam nadzieję że chociaż coś fajnego wynegocjuja za Messiego. Taki Jesus byłby naprawdę spoko +trochę hajsu.

1

@D10SLEO podobno z next przeciwnikiem ma być ale może uda się wcześniej bo OKC już dogonilo i jest2:2

3

31 urodziny obchodzi dziś gwiazda Houston Rockets a mianowicie James Harden. Można go nie lubić ale fakt jest taki że jest geniuszem. Oby grał jak najdluzej.

32

Wydaje mi się że Messi nie ucieka z tonącego statku bo on już dawno zatonął. W sumie to i tak długo wytrzymał. Ile lat można stać w miejscu tak jak Barcelona.

24

Serio są tu osoby które myślą że City da 700 baniek za Messiego? O.o

1

Może w końcu Messi chce się zmierzyć z deszczowym Stoke w pucharze ligii.

0

@bixmix tyyy fanbojuu

1

@PatrychoO A ja dwie Paryża i gitara:d

0

@Bartunek Niby tak a jednak nie do końca

4

Nie trzeba być kibicem by oglądać mecze danej drużyny.Ja tam oglądam prawie wszystkie City i jest spoko.

4

Może to jest właśnie ten czas by zespół nauczył się grać bez Messiego.Juz trochę to męczyło od 3 lat liczyć na jednego zawodnika.

3

@Kajtek77 Jeszcze stary Ramos xD

1

Zmiażdzone Dallas przez LAC w piątym meczu. W końcu George zagrał na miarę swoich umiejętności. Najlepszy na parkiecie. Zdobył 35pkt a nie grał do końca.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kuszą te kursy mocno.

0

Jeszcze nic nie wiadomo ale gdyby Messi odszedł to mielibyście jakiś żal czy coś w tym stylu w stosunku do niego czy raczej za to co zrobił dla klubu może odejść gdzie chce, kiedy chce, o której chce i za ile chce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?