Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan A jak dla mnie to będą jednym z faworytów.
0
@MesQueUnClub96 Które?
0
Ale Portugalia ma pake na euro 2021 :
-Ronaldo,Bruno,Bernardo,Felix,Trincao,Guedes,Neves.
W defensywie tez niezle.
8
Luka Doncic robił co mógł ale niestety nie na wiele to się zdało i Mavs odpadają. LAC wygrywa 4:2 w serii.Zagrają w półfinale prawdopodobnie z Utah.
0
@tristan87 Jak 23-letni Cristiano.
6
@MesQueUnClub96 No dać sobie strzelic 8 bramek to naprawdę trzeba się postarać ale jak widać dla chcącego nic trudnego.
2
@Hushovt No to również ;v
5
Biedny Bartomeu.Jego kandecja będzie kojarzyć się tylko z jednym i nie jest to tryplet z 2015.
0
@Coutinho007 On nawet w Liverpoolu jakieś mega roboty nie robi.Gra fajnie ale nic pozatym.
0
@Coutinho007 Akurat Gini to nie jest slaby zawodnik ale czy potrzebny Barcelonie?No nie wiem
0
@HERORICH2 Z tego co słyszałem to DVB bardzo chciał iść do Premier League więc i tak by było ciężko.
3
@Hushovt Future is our
24
Jak się to szybko zmienia.Kiedyś do Barcelony się przychodziło by wygrywać trofea.Teraz odwrotnie.Odchodzi się by zdobywać trofea.
0
@Yanek Spokojnie.Liga hiszpańska nie jest tak mocna jak angielska.
0
@VenoM Wolałbym chyba żeby zawodnik z pola był kapitanem.Pike ewentualnie.
2
@barcelonaLM Nie wiem ale Lubelskie to ma jakieś szczescie bo zawsze ale to naprawdę zawsze nic się tam nie dzieje i wszystko omija Lubelszczyzne.
0
@Demazo Ja jestem ciekawy jakby Griezmann się spisał w roli kapitana.
1
@Bykunn Dostałem je od wujka na uro i dbam w miarę o nie.Mega dzwięk no i wygoda.
0
@Chwytliwy Pierwsi do odstrzelenia.Chociaż z Lingardem będzie cięzko bo on tam robi atmsofere xD
0
@Colon https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bezprzewodowe-apple-airpods-z-etui-ladujacym-mv7n2zm-a
Obecnie
0
@Chwytliwy Zadowolony że DVB do United?
1
@Chwytliwy I to nawet tanio.
0
@NemeZis93 Ale że co ?
0
@Colon No w sumie tak.Chociaż szkoda trochę że ten skład się nie utrzymał :C
2
Swoją drogą Ajax niesamowicie rozkupiony.Frenkie w Barcelonie,Ziyech w Chelsea,de Ligt w Juve a Donny prawdopodobnie w United.Ale tak chyba musi być po prostu że te słabsze kluby muszą się wyprzedawać.Zresztą taki Ajax to pewnie za rok dwa będzie miał kolejne perełki.
8
@Xavyol Bardzo dobry.Potrafi zrobić różnice.
7
Manchester domyka transfer DVB.
4
Celtowie póki co punktują mocno Raptors.Razi skuteczność Toronto.
0
Gdzie sprawdzacie aktualna pogode,jak przechodza burze itd?
0
@fart Jakie województwo?