Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Jestem ciekawy w sumie co pokaże w United.Duże wyzywanie mimo wszystko dla niego.
0
@SnieguPlock Niestety ale to już za mną ;d Chociaż studia są w planach.Prawie jak szkoła.
1
@tristan87 Oj niee.Ja nie z tych.W sumie zawsze mnie dziwiło jak można nie zdać klasy w dzisiejszych czasach.
0
@SnieguPlock 20 lat to można uznać wiek za szkolny? :v
1
@marcin000019 Nie wiem ale ja np lubilem chodzić do szkoły.W sumie niedawno ją skończyłem bo rok temu.
0
@kuz Akurat oba kluby z Manchesteru charakteryzują się tym że dają wyborne tygodniówki.Taki De Gea ma 300 000 o ile się nie myle.
1
Nie za dużo mu dali.Ale jest młody to jeszcze chłopak zarobi na waciki.
1
@Criss18Barca Bo tak będzie.
14
@Bykunn Przed takim to nawet nie wiadomo w którą stronę spi3rdalać
0
@Arkon No Matić nie po to przedłużył kontrakt by siedzieć.Zobaczymy ;v
0
@VENOMStyle Można też mieszać np Dembele na lewym i Trincao na prawym.
0
@DonAndrzejos Zobaczymy jak będzie.
0
@staszek171 Chciałbym ale obrona na 99% będzie taka sama.
1
@VENOMStyle No tak.Myślę że fajna by była rywalizacja o tą właśnie pozycję.
0
@VENOMStyle Z Dembele by walczył o 1-wszy skład.
1
Oto moja 11 na 20/21.To tylko moje obiektywnie zdanie jeśli oczywiście Lio odejdzie.
Jesus/Depay
Fati-Griezmann/Coutinho-Dembele
Puig-FDJ
Alba-Pique-Lenglet-Semedo
MATS
Wydaje mi się że 4-2-3-1 będzie najlepszą formacją bo mamy dwóch bardzo dobrych zawodników na pozycję nr 10.Fajne skrzydla które mogłby robić jakąś różnice w konću.
(Dembele,Trincao czy Fati)
FDJ i Puig spokojnie by dali sobie rade w środku pola.Mega wybiegani i techniczni.Czas chyba postawic na Puiga.Semedo dałbym szanse gdyby grał z Dembele po jednej stronie.Jesli nadal by była padaka no to cóż ale sprzedać.
0
@Arkon Wydaje mi się że to właśnie Donny będzie taką asekuracją dla Pogby.Na 10 nie może grać bo jest Bruno.
0
@Coutinho007 Wlaśnie patrze co mamy do wyboru
1
@kerouac Bruno jest świetny.Ma potencjał by być KDB.
2
@JohnConstantine1899 Pewnie dlatego że kosztuje 150 baniek
0
@Arkon Inaczej chyba nie da rady.Zresztą Pogba jest 6 ;v
0
@VENOMStyle Maguire miał dobry sezon ale Lindelof gra w kratke.
1
Martial
Rash-Bruno-Greenwood
Pogba-Van de Beek
Shaw-Maguire-Lindelof-Wan Bissaka
De gea/Henderson
Wygląda solidnie ale jednak by się przydał jakiś śo z topu typu Koulibaly czy Upamecano.
0
@Ghotti Zresztą to jest tak wybitny zawodnik że wszędzie sobie poradzi.Pogba i Bruno to pewniaki.
0
@VenoM Grał tak w Ajaxie już w tym sezonie.
0
@Ghotti DVB na defensywnym a Pogba na 6/8.
0
Dobrze że Neymar zostanie w Paryżu.Widać że coś drgnęło w końcu w tej drużynie.Sam Ney również w końcu gra i to bardzo dobrze.Nie zdziwie się jak zostanie tam do końca kariery.
1
@kacperek2005letsgo Tak jest Kacper
0
@Danny Gaucho To w końcu fifa nie przyznaje tej pilki?
0
@Transu96 No to jest klasyk klasyków więc wpada w ucho ;v