Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo co panem na literę L ?
1
@barcelonaLM Oj nie wiem ale raczej nie
4
Fajny gest.
4
@szymon6847 On w tym wieku wskoczył na taki poziom że cieżko o coś więcej.Ma dopiero 21 lat.
0
W sumie ciekawe czy Leo jak zostanie to utrzyma status kapitana.
2
W sumie jakim cudem Westbrook ma piłkę w ostatniej akcji meczu to ja nie wiem. To nie jest clutch zawodnik. Bardzo łatwo rozczytany przez Paula. Widać że Russ nie doszedł jeszcze w pełni po tej kontuzji. Tymbardziej dziwi że był w ostatnich minutach na parkiecie. Dziwna decyzja trenera.
0
@wierbafcb Chris Paul szeffff
5
Okc wygrywa z Rockets 104 do 100 i wyrównuje stan serii 3:3.Ostatni mecz zadecyduje kto zagra w półfinale z LAL.
5
@Hushovt No Aragorn jest epicka postacią. Uwielbiam go.
5
@AnnaMarianna Niebieski
0
@PaPo To zależy. Jak masz siano to pierwsze.
0
@Hushovt Bardzo ciekawy temat swoją drogą a mianowicie Isengard.Co konkretnie masz na myśli?
1
@DaPi No cóż. Życzę Ci tego mordo bo szkoda zdrowia. Wiem że będzie ciężko. Wytrwałości.
1
@DaPi A ile palisz jeśli mg spytać?
1
@student97r Sam Doncic rozegrał świetny sezon. Jeszcze nie ma zespołu by rywalizować na poważnie ale od strony indywidualnej bardzo ładnie.
1
@DaPi Czasem do drugiego śniadania ale już rzadko. Muszę jakiś nowy opis wymyslec.
3
@student97r Widziałem i mega słabe. Ogólnie zachowanie LAC względem Luki bardzo słabe.Zero szacunku.
1
@GIGAKOKS Jak ci pasuje byku to dobrze :p
1
@Tomek_TF Tylko woda póki co :v
1
@Jakchcesz No a jak fajnie można łączyć smaki to głowa mała. Ostatnio taka sałatkę sam sobie zrobiłem że ajajaj.
3
@student97r Ja ci powiem szczerze że alkohol parę razy skosztowalem w moim cały życiu. Z używek praktycznie nic nie stosuje.
1
@Jakchcesz No to prawda. Czuć ta różnice. Ja jeszcze dołożyłem do swojej,, diety" spora ilość owoców i warzyw i jest dobrze.
0
@DoctorSleep No ja zielska jeszcze nawet nie spróbowałem :v
1
@puyol_presidend5 Najgorszy jest początek bo czuje organizm że potrzebuję tego ale potem z górki :v
2
@norbi77 To jest taka optymalna dla mnie waga :d
22
Dziś właśnie zaczął się mój trzeci miesiąc bez słodyczy (soków, herbaty z cukrem chipsów i ogolnie wszystko co ma cukier w większych ilościach) i powiem wam że czuję się świetnie. Na początku myślałem że się nie uda ale jakoś poszło i planuje do końca roku podtrzymać to. W sumie nawet nie musiałem tego odrzucać bo ważylem 72 kg przy wzroście 1,80 a teraz równe 70 ale jakoś lepiej jest zdrowo się odżywiać i być po prostu fit. Polecam.
0
@Virusk3 Myślę żę Puig gdyby dostawał szans mógłby coś więcej pokazać niż cała nasza 2 linia.
0
@wierbafcb Czemu bez szans?
0
@wierbafcb A no tak ale nie w pełnym wymiarze.
2
Russel Westbrook wraca do gry i dziś a w zasadzie jutro zobaczymy go w meczu z OKC.Rockets będą walczyć o to by zamknąć serie 4:2 i zagrać w półfinale z LAL.