0

Wiadomo co panem na literę L ?

1

@barcelonaLM Oj nie wiem ale raczej nie

4

Fajny gest.


4

@szymon6847 On w tym wieku wskoczył na taki poziom że cieżko o coś więcej.Ma dopiero 21 lat.

0

W sumie ciekawe czy Leo jak zostanie to utrzyma status kapitana.

2

W sumie jakim cudem Westbrook ma piłkę w ostatniej akcji meczu to ja nie wiem. To nie jest clutch zawodnik. Bardzo łatwo rozczytany przez Paula. Widać że Russ nie doszedł jeszcze w pełni po tej kontuzji. Tymbardziej dziwi że był w ostatnich minutach na parkiecie. Dziwna decyzja trenera.

0

@wierbafcb Chris Paul szeffff

5

Okc wygrywa z Rockets 104 do 100 i wyrównuje stan serii 3:3.Ostatni mecz zadecyduje kto zagra w półfinale z LAL.

5

@Hushovt No Aragorn jest epicka postacią. Uwielbiam go.

5

@AnnaMarianna Niebieski

0

@PaPo To zależy. Jak masz siano to pierwsze.

0

@Hushovt Bardzo ciekawy temat swoją drogą a mianowicie Isengard.Co konkretnie masz na myśli?

1

@DaPi No cóż. Życzę Ci tego mordo bo szkoda zdrowia. Wiem że będzie ciężko. Wytrwałości.

1

@DaPi A ile palisz jeśli mg spytać?

1

@student97r Sam Doncic rozegrał świetny sezon. Jeszcze nie ma zespołu by rywalizować na poważnie ale od strony indywidualnej bardzo ładnie.

1

@DaPi Czasem do drugiego śniadania ale już rzadko. Muszę jakiś nowy opis wymyslec.

3

@student97r Widziałem i mega słabe. Ogólnie zachowanie LAC względem Luki bardzo słabe.Zero szacunku.

1

@GIGAKOKS Jak ci pasuje byku to dobrze :p

1

@Tomek_TF Tylko woda póki co :v

1

@Jakchcesz No a jak fajnie można łączyć smaki to głowa mała. Ostatnio taka sałatkę sam sobie zrobiłem że ajajaj.

3

@student97r Ja ci powiem szczerze że alkohol parę razy skosztowalem w moim cały życiu. Z używek praktycznie nic nie stosuje.

1

@Jakchcesz No to prawda. Czuć ta różnice. Ja jeszcze dołożyłem do swojej,, diety" spora ilość owoców i warzyw i jest dobrze.

0

@DoctorSleep No ja zielska jeszcze nawet nie spróbowałem :v

1

@puyol_presidend5 Najgorszy jest początek bo czuje organizm że potrzebuję tego ale potem z górki :v

2

@norbi77 To jest taka optymalna dla mnie waga :d

22

Dziś właśnie zaczął się mój trzeci miesiąc bez słodyczy (soków, herbaty z cukrem chipsów i ogolnie wszystko co ma cukier w większych ilościach) i powiem wam że czuję się świetnie. Na początku myślałem że się nie uda ale jakoś poszło i planuje do końca roku podtrzymać to. W sumie nawet nie musiałem tego odrzucać bo ważylem 72 kg przy wzroście 1,80 a teraz równe 70 ale jakoś lepiej jest zdrowo się odżywiać i być po prostu fit. Polecam.

0

@Virusk3 Myślę żę Puig gdyby dostawał szans mógłby coś więcej pokazać niż cała nasza 2 linia.

0

@wierbafcb Czemu bez szans?

0

@wierbafcb A no tak ale nie w pełnym wymiarze.

2

Russel Westbrook wraca do gry i dziś a w zasadzie jutro zobaczymy go w meczu z OKC.Rockets będą walczyć o to by zamknąć serie 4:2 i zagrać w półfinale z LAL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?