Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś oddaliśmy tylko jeden celny strzał na bramkę. Jeden strzał na 90minut. Tragedia.
1
@masq Mi się Depay podobał w United. Za mało czasu mu dali.
1
@Kajtek77 jutro wstawiam Memphisa
3
@Coutinho007 Nic nie ryzykujemy za taką kwotę.
36
Depay jest najlepsza opcja bo żadne Rashfordy, Jesusy czy inni są nie do wyciągnięcia. Cena też pewnie by była niska. Ronald ufam tobie.
0
@BarcaInfo to 3 tier?
1
Cudowna ta piłka Frenkiego.
0
Aj Krzysiek Piątek.Fatalny dzisiaj.
0
@IronSanHybrid Ojoj.Aż mnie ucho zabolało bo mialem glosniki na full.
1
My to chyba nigdy nie będziemy grac chociaż przyjemnie dla oka.Skazani na wieczną padakę.
0
@Coutinho007 Donny na druga polowe za niego i jazda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
45
My to standardowo gramy na dwa kontakty czyli podanie i strata.
0
@Aaron10 Mason a nie Jason :D
1
Od 41 lat nie wygraliśmy z Holandią. o.o
4
Jak można zrobić tak chu.. koszulki. o.o
2
@IronSanHybrid Mało kto jest w stanie zagrać w deszczowym Stoke
6
2 dni temu kurs na zostanie Leo był 2.50.Można było ładnie ogolić buka ;p
0
@FCB24 Messiego?
1
Sezon w Anglii startuje już niedługo a tu kod do naszej ligi w fantasy :
-m4k0sh
Zapraszam serdecznie.
0
@Mroziu Virgil van Dijk
1
@plauer88 Za co?
5
Frenkie w podstawie.Do tego Depay i VVD.Będzie co oglądać.
2
@MaziFCB Pamiętajmy że ten ciężar jest bardzo ale to bardzo solidnie opłacany.
0
@jacobFCB Coś w tym jest ;v
1
@jacobFCB To da się mieć jeszcze lepszy kontrakt niż ma Messi ;v
0
@bixmix Znaleść trenera który ograniczy Messiego to chyba niemożliwe.Nikt nie ma jaj.
2
@student97r W Juve na luzie wykręci z 20 bramek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato On nawet jak wygra tryplet to nie zostanie