Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I to nie ma nic wspólnego ze sportem?Piękne KO.
0
@MESSIah16 Jak to nie ma nic wspólnego ze sportem?Obejrzałes jedna walke do której chlopaki przygotowywali się 2 tyg i coś mruczysz?
0
Luis S vs @Danny Gaucho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Rataj zrobił progres od walki z kasjem.Niezla ta stójka.
4
Trincao i Semedo zaczynają na ławce w meczu z Chorwacją.
1
Karny dla Anglików w 90 minucie.Biedna Islandia.
I karny dla Islandi xD
0
Kyle Walker elegancka czerwona i do szatni.
0
@Kettger Od 3 kolejki chyba startujemy
0
@Kettger W sbt startuje dwunastego ligówka.Barcelona troche pozniej.
0
@Kettger W next tygodniu a dla Barcelony ciut pózniej.
1
@Kajtek77 Szukałem takiego gdzie jest 6-pak,okulary i uśmiech i znalazłem
0
@KamilZ Chociaż on raczej gra na pozycji Bernardo więc i tak bd ciężko.
0
Anglia ma na prawą obronę : Walkera,Wan Bissake,Trippiera i Trenta.Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem.Chyba żadna repka nie ma aż takiego bogactwa.
3
@KamilZ Szansa dla Trincao
1
@myscooter Tak tylk mówie.Nie tylko Doncicia obraził.
0
@myscooter To jeden z największych trashtalkerów w całej lidze.Jedzie po wszystkich.Lepszy od niego w tym jest tylko jego kolega z zespołu Patrick Beverley.
1
Montrezl Harrell został wybrany najlepszym rezerwowym sezonu 2019/20 w NBA.
Wyprzedził nawet Lou'ego ;v
11
@clyde Ale to jest profesjonalny raper
2
@clyde Raper rrrrrrrrrr
1
@busquets5 Ansu nie będzie grał na 9
0
@Messibestplayerintheworld Jego największy sukces że dostał kadrę.Kompletny 20 iq trener.
1
@l0Messini Raczej z ławki.Z przodu pewnie Ronaldo,Felix i Bernardo.
0
Skład Anglików na dzisiejszy mecz z Islandią.
4
@Witam Oczywiście że tak.Rekordy same się nie pobiją.
0
Statystyki Giannisa z wczorajszego meczu z Miami :
Na 21 rzutów trafił tylko 7.Do tego na 8 prób zza łuku nie trafil ani razu.
Antek bardzo słabo gra w tej serii patrząc na to że został najlepszym zawodnikiem w tamtym sezonie i duże szanse ma by nim być również i w tym.
Zawsze Harden>Giannis.
4
I Milwaukee trzeci mecz w pape. A James Harden i Westbrook to najlepszy duet ofensywny w lidze :v
1
Jutro a w zasadzie dziś fame mma. Ciekawa karta walk. Myślę że jest parę pojedynków które dostarcza dużo sportowej jakości i emocji. No jest też parę bezsensownych ale takie też muszą być bo to w końcu"fame mma".
11
@kkbarca to pierwsze
1
Polska ekipa a mianowicie xkom ago z 15:10 na 15:15 i zaraz dogrywka. Ale szkoda.