2

I to nie ma nic wspólnego ze sportem?Piękne KO.

0

@MESSIah16 Jak to nie ma nic wspólnego ze sportem?Obejrzałes jedna walke do której chlopaki przygotowywali się 2 tyg i coś mruczysz?

0

Luis S vs @Danny Gaucho

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rataj zrobił progres od walki z kasjem.Niezla ta stójka.

4

Trincao i Semedo zaczynają na ławce w meczu z Chorwacją.

1

Karny dla Anglików w 90 minucie.Biedna Islandia.
I karny dla Islandi xD

0

Kyle Walker elegancka czerwona i do szatni.

0

@Kettger Od 3 kolejki chyba startujemy

0

@Kettger W sbt startuje dwunastego ligówka.Barcelona troche pozniej.

0

@Kettger W next tygodniu a dla Barcelony ciut pózniej.

1

@Kajtek77 Szukałem takiego gdzie jest 6-pak,okulary i uśmiech i znalazłem

0

@KamilZ Chociaż on raczej gra na pozycji Bernardo więc i tak bd ciężko.

0

Anglia ma na prawą obronę : Walkera,Wan Bissake,Trippiera i Trenta.Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem.Chyba żadna repka nie ma aż takiego bogactwa.

3

@KamilZ Szansa dla Trincao

1

@myscooter Tak tylk mówie.Nie tylko Doncicia obraził.

0

@myscooter To jeden z największych trashtalkerów w całej lidze.Jedzie po wszystkich.Lepszy od niego w tym jest tylko jego kolega z zespołu Patrick Beverley.

1

Montrezl Harrell został wybrany najlepszym rezerwowym sezonu 2019/20 w NBA.
Wyprzedził nawet Lou'ego ;v

11

@clyde Ale to jest profesjonalny raper

2

@clyde Raper rrrrrrrrrr

1

@busquets5 Ansu nie będzie grał na 9

0

@Messibestplayerintheworld Jego największy sukces że dostał kadrę.Kompletny 20 iq trener.

1

@l0Messini Raczej z ławki.Z przodu pewnie Ronaldo,Felix i Bernardo.

0

Skład Anglików na dzisiejszy mecz z Islandią.


4

@Witam Oczywiście że tak.Rekordy same się nie pobiją.

0

Statystyki Giannisa z wczorajszego meczu z Miami :
Na 21 rzutów trafił tylko 7.Do tego na 8 prób zza łuku nie trafil ani razu.
Antek bardzo słabo gra w tej serii patrząc na to że został najlepszym zawodnikiem w tamtym sezonie i duże szanse ma by nim być również i w tym.
Zawsze Harden>Giannis.

4

I Milwaukee trzeci mecz w pape. A James Harden i Westbrook to najlepszy duet ofensywny w lidze :v

1

Jutro a w zasadzie dziś fame mma. Ciekawa karta walk. Myślę że jest parę pojedynków które dostarcza dużo sportowej jakości i emocji. No jest też parę bezsensownych ale takie też muszą być bo to w końcu"fame mma".

11

@kkbarca to pierwsze

1

Polska ekipa a mianowicie xkom ago z 15:10 na 15:15 i zaraz dogrywka. Ale szkoda.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?