0

@tobiasson92 Opróćz tego fałsza naprawdę niezle gra.Napewno się wyróżnia.

10

Jestem mega ciekawy jak wygląda taki trening u Brzęczka.

3

Haaland z drugą bramką przeciwko Irlandi Płn.

1

@DonMatteo901 W Anglii by mu tego nie gwizdnęli ;v

4

No właśnie.Mogliby wejść.


0

Włochy 1:0 z Holandia.Brameczka Barelli.

1

@Jakchcesz nie no to było po prostu moje takie głupie tłumaczenie do modernacji ;v

0

@Jakchcesz Daln to nie obraza.Dałn to obraza xD

0

@Wilczeq To dobrze że chociaż to wiesz :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mbappe z covid-19.


0

Choć byście pisali legendy,felietony,wiersze,opowiadania i jeszcze co tylko istnieje to nikt mnie nie przekona że Jerzy Brzęczek jest dobrym trenrem.To jest nawet nie średni trener.

0

@Jakchcesz Teraz ja nie czaje xd

4

Niezła kara dla chłopaków.


0

@Wilczeq U mnie to śmieszna była historia.Napisałem z 5 lat temu ,,Cech ty dalnie'' i dostałem za obraze na pare dni a odwołałem się że napisałem dalnie więc nie jest to obraza a admini chyba zkminili to jako ,,dałnie''.
xD

1

Zapraszam do naszej ligi ramblowej w fantasy premier league.
Kod m4k0sh.
Jak macie jakieś pytania to pytajcie.Liga startuje 12 września.

2

@marcin62 W Chelsea był jednym z najlepszych na świecie.Nie powiedziałbym że az 2 klasy.

4

@thegame1997 Te jego tracki wcale nie są aż takie złe.Jak na piłkarza-rapera jest gitara.

3

@Barca1992 W sumie to dziwne bo większość dostaje bany a są już na tej stronie x czasu.

11

Nie taka czysta ale dziura to dziura.
https://x.com/Good_Soundtrack/status/1302692596209324032

1

Dostali pierwsze powołanie i już swirują ;v


0

@Mixtape No Orlando mocno gra w kratkę. Nie ma regularnosci

0

@Mixtape Nie dam rady świrze. Idę zaraz w kime.

0

O 2:30 Lakers vs Rockets ale ja raczej nie dotrwam bo już mnie powoli łamie spać. Najwyżej z rana skrócik meczu wleci.

0

@Colon dla mnie fajne

1

Dać wam grabki do piaskownicy to wezmiecie jeszcze wiaderko :v

1

@student97r Takie coś może dać niezłego kopa motywacyjnego. No. Ale dużo zależy od Giannisa i jego kontuzji.

1

@student97r To w takim razie Milwaukee może przejść do historii :v

0

@student97r a z 1:3 kto dał radę odrobić?

1

@barcelonaLM Z Giannisem szansę jakieś są ale bez niego to chyba niemożliwe

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?