Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Do finału wejdą ale nie mają szans przejść LAL czy LAC.
0
@Barwindg Kurs mocno zachęcał. Ja postawiłem jak było na Miami 1.85
2
Milwaukee bez Giannisa dziś. Będzie ciężko i raczej Miami zamyka serię 4:1.
1
@cat_r37 Cancelo świetnie grał w tych meczach. Oglądałem oba i mega.
3
@KamilZ Wyrobił się pod względem umiejętności. Niesamowity stoper.
28
Druga bramka Ronaldo.Trzeba przyznać ze fajny techniczny strzał zza 16.
https://x.com/RainingGoals/status/1303427284225814528
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaka jest główna nagroda za lige narodów?Jakieś punkty czy coś czy tylko puchar>?
1
@Triv44 Chyba tak.
1
@NeroTFP A no właśnie.Sporo tych meczów jeszcze przed Ronaldo.Chyba że zaskoczy i będzie na euro 2025 xD.
6
Przed Ronaldo jeszcze 2 prestiżowe turnieje bo Euro i Mundial + takie właśnie jak obecna liga narodów czy jakieś towarzyskie.Ma obecnie 100 bramek w repce ale myśle że z 120 wykręci.Może więcej jak się zepnie.
0
@NeroTFP Z Martialem dobrze się klepie.Mega technik.
29
Golazo Cristiano z wolnego.
https://x.com/RainingGoals/status/1303415741069144064
1
Pochwaliłem Szwecje i właśnie czerwo dostali.Eh.
3
@IronSanHybrid Dla nas idealni rywale to : Łotwa,Litwa i takie o
4
Tak oglądam tą Szwecje z Portugalią i naprawdę niezle wyglądaja na tle Portugalii.Bedzie ciężko z nimi za rok.Już nawet nie mówie o Hiszpanii.
1
@KuntaKinte Miał jedną sytuacje ale bramakrz łądnie obronił.
0
@Coutinho007 On jest raczej zadaniowcem w repce.Jak są zdrowi to grają Pogba i Kante/Sissoko
1
@IronSanHybrid Ja jeszcze akurat byłem i nadal w sumie jestem gościem takim co lubi we wszystko czyli tenis,pilka,siatka,kosz,gimnastyka,silka,ręczna i ogólnie wszystko.
0
@Transu96 Ni ma jaj
6
@IronSanHybrid U nas nauczyciel to wpuszczał we wszystkim.Masz ochote to napierniczasz w piłę,siłke czy co tam chcesz.
0
Kogo jeszcze nie ma to wbijać do naszej ligi ramblowej w fpl.
Kod-m4k0sh.Liga startuje w ten week.
1
@BartqRKO Niby tak ale jednak w wieku 21 lat już dwa zerwać to trochę dużo.
6
I skład Francuzów.Dwóch naszych.
8
Skład Portugalii na dzisiejszy mecz ze Szwecją.Jest moc.
0
@Colon Nie no żartuję ale jak nie ma big 3 to trochę inaczej się ogląda.
2
@NeroTFP Dobry temat ;vv
0
@Colon Nie ma Rafy to nie ma po co oglądać.
12
@PatrychoO Standardzik.Nie polecam.
4
@masq Za duży chłop ma komfort w tym zespole.Do tego kontrakt do 2023.Bez szans.