9

No i niestety się dziś potwierdziło.


0

@KuntaKinte On jest łasy na bramki więc pewnie cos strzeli.

0

Stawia ktoś dziś siano na Portugalie?Kurs mocno zachęca bo ponad 1.80 na zwycięstwo.Ronaldo wraca do składu.

3

@IronSanHybrid #pozdrowienia do wiezienia

1

@FC1899Barca Jeśli ofenswyny zawodnik nie potrafi zagrać jednej dobrej piłki do przodu to niestety się nadaje do tarcia chrzanu.

6

@MrShakira Wydaje mi się że to było tak :
-Barcelona-Dajemy 30 i Umtiti
-Lyon-Ale my chcemy same 30.

0

@FC1899Barca Naszczęśćie 3 stroje rzadko są wykorzystywane.Okropne.
Grafik chyba naje*any to robił.

1

@IronSanHybrid Idealnie zagrane.Emocje,postawa,tekst xd

0

@DonAndresFCB Podobają ci się ? :v

1

@IronSanHybrid Hah.Oglądałem to chyba z 10 razy.Bawi za każdym razem. ;vv

0

Na piłkarzach trochę lepiej leżą ale no nadal lipa.
https://i.imgur.com/S4LwppD.jpg

2

@IronSanHybrid No miał mega farta bo zapewne Amadeusz nawet tego nie kontrolował tylko zasadził kopa i tyle.Tu nawet nie bylo myślenia jaka on ma pozycje czy może.

1

@IronSanHybrid Ogólnie widać że Ferrari to silny chłop ale technika do nadrobienia.

2

@IronSanHybrid Ale ladnie wszedł ten prawy.

0

@BartqRKO Jaki był zawodnik który się podniósł po 2 wiezadlach oprócz Milika?

0

@BartqRKO Dwa kolana to już problem bo szansa że zerwie następny raz jest bardzo duża.

2

Wszyscy już śpiom?

4

@Coutinho007 Niby ta ale jednak Dembele nie zerwał więzadeł ani razu. Zaniolo już raczej ma po karierze.

22

Nicolo Zaniolo prawdopodobnie po raz drugi zerwał więzadła w kolanie... Ale tym razem w drugim. Dramat dla samego piłkarza. W wieku 21 lat będzie już miał tak naprawdę dwie nogi po operacji. Taki talent. Straszne.

4

@NeroTFP Kiedyś się bałem dentystów ale odkąd chodzę do koleżanki mamy jest gitara.

9

@MesQueUnClub_87 Zdrowia!

0

Ronaldo jutro zagra ze Szwecja? Wyleczył już tą pszczołę? Bo chciałem postawić że bramkę strzeli.

0

@Coutinho007 No niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO Chelsea to Crystal Palace teraz.Prawie identyko.

3

Napewno Umtiti się zgodzi przenieść do Lyonu w którym by kosił dwa albo nawet trzy razy mniejsze siano.To chyba niemożliwe.

3

I tak wszyscy wiemy że nie wyjdziemy z tej grupy w lidze narodów więc te mecze powinny służyc jako szukanie nowych zawodników,nowych schemtów czy może nowej formacji w której czujemy się najlepiej.Bierze Karbownika,Walukiewicza czy Modera z młodzieżówki i praktycznie nie daję im żadnych minut przez całe dwa mecze.Linetty to nie wiem po co przyjeżdza na tą kadre skoro od x czasu wgl nie gra.

4

Bierze Karbownika z młodszej grupy i go nie wpuszcza.No łeb.

25

I to jest własńie klasyka w polskiej piłce.Znowu będzie mówienie że są zwycięstwa itd a przyjdzie wielki turniej i klapa.

3

@IronSanHybrid No chyba tak jest

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?