Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
No i niestety się dziś potwierdziło.
0
@KuntaKinte On jest łasy na bramki więc pewnie cos strzeli.
0
Stawia ktoś dziś siano na Portugalie?Kurs mocno zachęca bo ponad 1.80 na zwycięstwo.Ronaldo wraca do składu.
3
@IronSanHybrid #pozdrowienia do wiezienia
1
@FC1899Barca Jeśli ofenswyny zawodnik nie potrafi zagrać jednej dobrej piłki do przodu to niestety się nadaje do tarcia chrzanu.
6
@MrShakira Wydaje mi się że to było tak :
-Barcelona-Dajemy 30 i Umtiti
-Lyon-Ale my chcemy same 30.
0
@FC1899Barca Naszczęśćie 3 stroje rzadko są wykorzystywane.Okropne.
Grafik chyba naje*any to robił.
1
@IronSanHybrid Idealnie zagrane.Emocje,postawa,tekst xd
0
@DonAndresFCB Podobają ci się ? :v
1
@IronSanHybrid Hah.Oglądałem to chyba z 10 razy.Bawi za każdym razem. ;vv
0
Na piłkarzach trochę lepiej leżą ale no nadal lipa.
https://i.imgur.com/S4LwppD.jpg
2
@IronSanHybrid No miał mega farta bo zapewne Amadeusz nawet tego nie kontrolował tylko zasadził kopa i tyle.Tu nawet nie bylo myślenia jaka on ma pozycje czy może.
1
@IronSanHybrid Ogólnie widać że Ferrari to silny chłop ale technika do nadrobienia.
2
@IronSanHybrid Ale ladnie wszedł ten prawy.
0
@BartqRKO Jaki był zawodnik który się podniósł po 2 wiezadlach oprócz Milika?
0
@BartqRKO Dwa kolana to już problem bo szansa że zerwie następny raz jest bardzo duża.
2
Wszyscy już śpiom?
4
@Coutinho007 Niby ta ale jednak Dembele nie zerwał więzadeł ani razu. Zaniolo już raczej ma po karierze.
22
Nicolo Zaniolo prawdopodobnie po raz drugi zerwał więzadła w kolanie... Ale tym razem w drugim. Dramat dla samego piłkarza. W wieku 21 lat będzie już miał tak naprawdę dwie nogi po operacji. Taki talent. Straszne.
4
@NeroTFP Kiedyś się bałem dentystów ale odkąd chodzę do koleżanki mamy jest gitara.
9
@MesQueUnClub_87 Zdrowia!
0
Ronaldo jutro zagra ze Szwecja? Wyleczył już tą pszczołę? Bo chciałem postawić że bramkę strzeli.
0
@Coutinho007 No niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO Chelsea to Crystal Palace teraz.Prawie identyko.
3
Napewno Umtiti się zgodzi przenieść do Lyonu w którym by kosił dwa albo nawet trzy razy mniejsze siano.To chyba niemożliwe.
3
I tak wszyscy wiemy że nie wyjdziemy z tej grupy w lidze narodów więc te mecze powinny służyc jako szukanie nowych zawodników,nowych schemtów czy może nowej formacji w której czujemy się najlepiej.Bierze Karbownika,Walukiewicza czy Modera z młodzieżówki i praktycznie nie daję im żadnych minut przez całe dwa mecze.Linetty to nie wiem po co przyjeżdza na tą kadre skoro od x czasu wgl nie gra.
4
Bierze Karbownika z młodszej grupy i go nie wpuszcza.No łeb.
25
I to jest własńie klasyka w polskiej piłce.Znowu będzie mówienie że są zwycięstwa itd a przyjdzie wielki turniej i klapa.
3
@IronSanHybrid No chyba tak jest