Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Znaczy ja wiem.Mój kuzyn kibicuje PSG ;p
0
@LioMessi10 Ze wszystkiego
0
@Coutinho007 No ma problem z podstawami takie jak przyjęcie piłki,dokładne podanie czy nawet zwykłe zgranie piłki do kolegi.Drybling też upadł tak nisko że praktycznie używa tylko jednego zwodu ;v
3
@MESSIah16 Tu raczej chodzi o to ze United,Barca i Real to wielkie kluby z wielką tradycją i historią a Paryż i City to cóz.
2
Fenomen Suareza polega na tym że mimo mocno zardzewiał piłkarsko to liczby nadal ma porządne :
20/19-21 bramek i 12 asyst
19/18-25 bramek i 13 asyst
18/17-31 bramek i 19 asyst.
Wcześniejsze sezony to już kosmiczne liczby.Te ostatnie 3 lata i tak wyglądaja dobrze.
1
@Kajtek77 Ja to się nie mogę doczekać powrotu do gry Duranta.Dla mnie on w dobrej formie to jest top3 w calej lidze.
0
@robsesh Ta walka miał duży wpływ na karierę fifiego.
8
@damian.09Polecam kupić uszy
9
Ale genialna jest ta nowa płyta Taco a mianowicie Europa. Przesluchalem wszystko i rewelacja. A Luxenbourg to sztos totalny.
2
@insp1re Połączenie brazylijskiej z hiszpańska :D
22
Thiago ładnie się wyrobił przez te lata w Bayernie. Świetnie się go ogląda. Gra niezwykle odpowiedzialnie ale i potrafi fajnego pasa dać. No i ta hiszpańska technika. Miód malina.
0
@Kamiloza91 Z Sevilla to powinno być z 8:2.Oni tam ich dominowali.
1
Na sześć meczów w pięciu jest obecnie 0;0 w lidze narodów.Overy chyba dziś nie będą sprzyjać.
1
@NeroTFP W młodych siła
0
@NeroTFP Nie widze tu Jadona Sancho byku
3
@skakun95 Mają Rodriego na jego pozycję.
0
Rodri to chyba naturalny następca Busiego w Hiszpanii.Tak mi się wydaje przynajmniej.
1
@Arkon Boras to topka w PL do komentowania.Nawet jak komentuje mecze Realu ;v
1
@masq Miał pecha bo był Xavi,Iniesta i Busi.No bez szans.
1
@WiernyDoKoncaFCB W takich sytuacjach to jest sekunda zastanowienia.Szczerze?Nvm ;v
0
@Coutinho007 A on to wiesz..dostał dobre siano to teraz najwyżej sobie posiedzi do 2023 ;p
0
@mekston No środek to jest najważniejsza formacja.Bez tego ciężko jest coś działać.
3
@Coutinho007 Kontrakt do 2023.Sama Barcelona zrobila sobie ten problem.
17
Zjazd Busiego jest straszny.To przykre ale on się nie nadaje do obecnego futbolu.
1
@JimMorrisonFCB Oj niee.Nie wiadomo jeszcze czy wgl będzie na 100% grał w podstawie.No i o liczby też będzie ciężko mu gdy będzie Bruno,Martial,Rash czy Greenwood.
3
Van de Beek w fantasy kosztuje 7 baniek.Trochę dużo mu dali.
0
@JimMorrisonFCB No niby ta ;vv
0
@JimMorrisonFCB Właśnie mysle nad takim czymś.Chyba najlepsze wyjście.Podstawa jest w Holandi czy kogoś brakuje?
1
Myślicie że mamy jakieś szanse z Holandią czy raczej baty?Kurs na Polaków mocno zachęca.Na Holandie tylko 1.40.
1
Umtiti ma kontrakt do 2023 i pobiera mega siano jak na to ile obecnie ma do zaoferowania.Do tego jego kolano już chyba nigdy nie wróci do 100% sprawnośći.Oj ciekawe co będzie z panem Samuelem.