- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
5
Według mnie wielu zawodników chciałoby mieć taką formę, jakiej "nie ma" Luis Suarez w tym wieku. :) Z medialnych doniesień wynika, że nie zarobimy zbyt dużo na tym transferze, co dla mnie jest śmieszne. Luis swoimi liczbami dalej pokazuje, że umie grać w piłkę. Za takich zawodników można dostać sporo pieniędzy.
2
@student97r W Juve na luzie wykręci z 20 bramek
2
@Encore Taka ciekawostka. Chelsea za wypożyczenie Higuaina zapłaciła 7,8 miliona euro według transfermarkt. :) Nie wiem jak będzie z Suarezem, może w ogóle nie odejdzie.
4
@student97r Problemem Suareza nie jest brak jakości. To nadal wybitny piłkarz, ale nie prezentuje już poziomu odpowiedniego by być podstawowym graczem Barcy. Szczególnie Barcy, bo tu kluczowa u napastnika jest mobilność, szybkość, zwrotność, drybling. Suarez z racji wieku i kondycji fizycznej zatracił te cechy. To nadal znakomity snajper i w klubie, w którym zostanie ustawiony jako łowca bramek w polu karnym pewnie sporo nastrzela. W Barcelonie byłby genialnym zmiennikiem co najwyżej, ale... Jego pensja na to nie pozwala. Gość zarabia 23mln euro rocznie. Dlatego też nie da się za niego dostać kasy, bo w erze COVID każdy klub ma uszczuplony budżet, a potencjalny nabywca musiałby jeszcze wygospodarować środki na jego pensję. Rok temu sprzedalibyśmy Suareza za spore pieniądze, ale rynek się zmienił.
0
@osa91 Może masz rację, poczekamy do ogłoszenia transferu. Uważam, że nawet teraz te kilkanaście milionów można by było wyciągnąć, ale to tylko moja opinia. :)