Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kacperek2005letsgo Tak jest Kacper
0
@Danny Gaucho To w końcu fifa nie przyznaje tej pilki?
0
@Transu96 No to jest klasyk klasyków więc wpada w ucho ;v
1
@Dani13 To niezły Messi
0
@masq No ta.Chociaż Gerrard mógł posmakować troche pucharów a Totti nie bardzo.
4
@Ratamahatta Szczególnie Totti.Zawodnik który miał umiejętności przepotężne a jednak został do końca w swoim klubie.
0
@Adamski69 Ramos główka bania i uśmiech u Zidane'a.
7
@LuisSalvano Podziwiam cię Luis.
4
@masq Zapewne siedzi teraz na leżaku i pije yerbe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Na tej stronie są wszyscy.Az po piłkarzy do trenerów i ekspertów.
1
@Kusco15 Już go nię bedą faulowali bo Mavs odpadli ;v A co mają?To co zawsze.Czyli problem że ktoś jest dobry.
0
Jeśli by była taka opcja to wymienilibyście Vidala na Eriksena?
3
@krajana Messi nie jest lojalny?
0
Jutro podobno ofiszjal.
0
@foczkyyyhg A po co on Barcelonie?
0
@MESSIah16 Zazwyczaj chcą swoich promować a Luka to jest zawodnik na którym trzeba budować skład.Ja bym np go widział w Toronto z Lowry'ego.
0
@MESSIah16 Zresztą ciężko nawet powiedzieć co z nim będzie.Do jakiej drużyny pójdzie i czy nie będzie miał żadnych kontuzji.No i jaka ekipa topowa na niego postawi bo oni jednak wolą stawiać na swoich.Wyjątkiem jest chyba Giannis.
0
@MESSIah16 Luka nie będzie lepszy od Jordana.Wątpie nawet by był lepszy od LBJ'A.
0
Swoją drogą Manchester jako miasto mógłby się pochwalić że mieli w swoich drużynach dwóch najlepszych zawodników w historii piłki.
0
@Coutinho007 To musi nastąpić.Myślę że moze nawet w tym tyg.
0
@MESSIah16 Nie wydali nic w tamte okienko+hajs z Hazarda mieli+Romek nie należy do najbiednieszych ;p
7
Dziękujemy Ivanie za te 35 brmek i 42 asysty.Good luck.
2
@macio_944 Co tu powiedzieć więcej...w punkt.
4
Havertz po zgrupowaniu repki ma już być w CFC.
0
@Arkon Ale u Carletto oboje niezle pykali ;p
0
Podobno Allan z Napoli idzie do Evertonu.Jak Carlo dopnie jeszcze Jamesa to będzie niezła ekipka.Mają jeszcze świetnego Richarlisona i Calverta.
2
@Striker Jeden z najlepszych transferów względem ceny do jakości.
9
@pinasmeister A to Messi sam wygrał te trofea?Iniesta,Villa,Xavi,Neymar,Pique,Alba,Puyol i wielu innych?
0
@Arkon Gra fajnie ale na takim kontrakcie to oczekujesz all-stara i mega gwiazde a nie weterana ;v