Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Tylko że jakoś nie widzę zainteresowania Barcelony Ałarem.Griez też raczej się nie zgodzi na ławkę.
3
@Kajtek77 Shwomeeen,Guys its Memphis !
9
Według wielu mediów dopiero 5 policjantów położyło Harrego Maguire'a.
Twardy byk.
1
@Esteban_ Mi się go dobrze słucha. I to serio
1
Minnesota dostała 1 Pick w dracie? Jeśli tak to może być ciekawie.
10
@Damian11 Czemu Depay nie pasuje?
1
Ale pięknie dziś Embiid gra. Bez niego 76 gra taka padake że szok.
1
@Rewolucja123 Nikt go nie kupi :c
10
Fati-Messi-Dembouz. Puig-FDJ-Pjanic/Donny. Alba-Pike-Lenglet - Semedo. Ter Stegen. Tak to widzę jeśli chodziło 4-3-3.
3
@PatrychoO Dobre pytanie. Na szczęście mamy od tego trenera bo ogarnął te problemy :v
1
@RadekACCA Z jeden mecz mavs jeszcze wygrają ale Lac wygra ta serię.
0
@KmN Wiadomo jaka przyczyna?
0
@Colon To stary Chiesy?
2
@matirix20 Nie Roberto.
0
Decyzja o braniu Horforda z takim kontraktem to strzał w kolano dla 76ers.Kompletny nie wypał. Mam wrażenie że on tam wgl nie pasuje.
1
@mariosss20 no wiesz rwiemy wiśnie
2
@Hiacynk Brooklyn bez składu gra także nie dziwie się że baty dostają.Magia nba polega na tym że ten sam Brooklyn w next sezonie będzie faworytem do mistrza ;v
1
@Hiacynk Grają bez swojego top shootera czyli Bogdanovicia który przeszedł operacje i dopiero w next sezonie będzie grał.
0
@barcelonaLM Sa nierównym zespołem i to jest fakt ale w play offach grają naprawde fajnie.
1
Wielu skazywało Utah na porażke.Niektórzy nawet wróżyli 4:0 dla Denver.A tymczasem wygrywają w trzecim meczu 77 do 53 ! Sa bardzo blisko 2:1 w serii.
Conley,Gobert z 20 pkt i Dono Mitchell póki co 16.
Duma bo jakoś lubie ten zespół.
2
@Bartunek Cringowa strona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zbanowany Niby tak ale to jednak trochę smutne bo śmiejemy się głównie z jego głupoty.
3
Komentarz usunięty
1
@Mazeri z Sevillaaa
6
@Admin030 Trzy razy nie
2
@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.
9
Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.
1
@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d
1
@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.