0

@masq Tylko że jakoś nie widzę zainteresowania Barcelony Ałarem.Griez też raczej się nie zgodzi na ławkę.

3

@Kajtek77 Shwomeeen,Guys its Memphis !

9

Według wielu mediów dopiero 5 policjantów położyło Harrego Maguire'a.
Twardy byk.

1

@Esteban_ Mi się go dobrze słucha. I to serio

1

Minnesota dostała 1 Pick w dracie? Jeśli tak to może być ciekawie.

10

@Damian11 Czemu Depay nie pasuje?

1

Ale pięknie dziś Embiid gra. Bez niego 76 gra taka padake że szok.

1

@Rewolucja123 Nikt go nie kupi :c

10

Fati-Messi-Dembouz. Puig-FDJ-Pjanic/Donny. Alba-Pike-Lenglet - Semedo. Ter Stegen. Tak to widzę jeśli chodziło 4-3-3.

3

@PatrychoO Dobre pytanie. Na szczęście mamy od tego trenera bo ogarnął te problemy :v

1

@RadekACCA Z jeden mecz mavs jeszcze wygrają ale Lac wygra ta serię.

0

@KmN Wiadomo jaka przyczyna?

0

@Colon To stary Chiesy?

2

@matirix20 Nie Roberto.

0

Decyzja o braniu Horforda z takim kontraktem to strzał w kolano dla 76ers.Kompletny nie wypał. Mam wrażenie że on tam wgl nie pasuje.

1

@mariosss20 no wiesz rwiemy wiśnie

2

@Hiacynk Brooklyn bez składu gra także nie dziwie się że baty dostają.Magia nba polega na tym że ten sam Brooklyn w next sezonie będzie faworytem do mistrza ;v

1

@Hiacynk Grają bez swojego top shootera czyli Bogdanovicia który przeszedł operacje i dopiero w next sezonie będzie grał.

0

@barcelonaLM Sa nierównym zespołem i to jest fakt ale w play offach grają naprawde fajnie.

1

Wielu skazywało Utah na porażke.Niektórzy nawet wróżyli 4:0 dla Denver.A tymczasem wygrywają w trzecim meczu 77 do 53 ! Sa bardzo blisko 2:1 w serii.
Conley,Gobert z 20 pkt i Dono Mitchell póki co 16.
Duma bo jakoś lubie ten zespół.

2

@Bartunek Cringowa strona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zbanowany Niby tak ale to jednak trochę smutne bo śmiejemy się głównie z jego głupoty.

3

Komentarz usunięty

1

@Mazeri z Sevillaaa

6

@Admin030 Trzy razy nie

2

@Kajtek77 Depaj na jpg.Podoba mi sie to.

9

Ostatni raz Inter wygrał jakieś trofeum 9 lat temu.To musi jednak boleć.

1

@PatrychoO Ja odpuścilem dzisiaj ;d

1

@Coutinho007 Co mam ci powiedzieć byku,.Tacy kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?