La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

7

Przed państwem Depay i zapis jego efektownych zagrań.


2

@Kajtek77 Powiem tak. Może to nie jest piłkarz tak dobry jak Neymar ale z pewnością obecnie nie jest gorszy od takiego Coutinho.

3

@Kajtek77 Shwomeeen,Guys its Memphis !

konto usunięte

1

@Coutinho007 Na pewno nie jest gorszy.

konto usunięte

5

@Encore Dla takich ludzi przychodzi się na mecze lub włącza tv.

1

@Kajtek77 Jego problemem jest to, że czasami się podpala i "przyviniciusuje" ale jak ma dzień to jest Crack.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ja czegoś takiego nie zauważyłem, ale jeśli tak,to w takim przypadku poda, a nie będzie strzelał :P

konto usunięte

0

@Coutinho007 Ja mam taki problem z Depayem, że z biegiem lat stał się bardziej efektywnym niż efektownym zawodnikiem. Nawet na tym filmiku widać, że w dużo gorszej lidze pod względem gry obronnej, nie robi takich akcji jak w Manchesterze. To zaleta gdy mówimy o nim jak o napastniku, ale i wada gdy mówimy o nim jak o skrzydłowym.

1

@Kajtek77 Ja niestety zauważyłem, że podpala się czasami za bardzo. Jednak gdyby Nojer ostatnio nie zawęził mu kąta to pewnie Memhis by strzelił Bayernowi bo Alabe i Boatenga jak przyspieszył zostawił pięknie z tyłu :D przydał by się nam taki napastnik, któremu dograsz na dobieg i ten stworzy zagrożenie a nie jak Luis, który nie wyrabia szybkościowo i czyszczą go jak Bożena Dykiel patelnie.

2

@Khajio Pewnie bedzie go w roli napastnika rozważał Koeman bo tam w Repce piękną Depay robotę robi, na skrzydło też jest super ale na napadzie jak ma dzień to jest bestią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?