Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@masq W Holandii Depay chyba grywał na 9
0
Z Busim będzie największy problem bo odejść napewno nie będzie chciał bo mu nikt tyle nie da. Kontrakt do 2023.Gra w swoim kraju. No nie widzę tego.
9
Szczerze to nie myślałem że Suarez tak szybko obniży swoją jakość piłkarska. Wiadomo nadal strzela ale obecnie większość podstawowych elementów mu sprawia problemy. Mam nadzieję że jeśli zdecyduje się odejść to dostanie godne pożegnanie. Będzie brakować starego dobrego Lusito.
2
Busi ma kontrakt do 2023 o.o
2
@Szicek10 Nie jesteś kontrowersyjny świrze i dlatego czysciutki jesteś.
1
@koksik2700 Bez Messiego byłoby dużo ciężej.
5
@LuisSalvano De Niro.
2
@Hiacynk Inter i ParisaŻerMeN
7
@myscooter to samo co dna Barcelony
0
@Hiacynk Rakiety bez Westa chyba nadal
2
@KamilZ
FC Barcelona---Frenkie De Jong-nie mam
Atletico--------- Felix-nie mam
Sevilla------------Banega-Nie mam
Real Sociedad-Odegaard-nIE MAM
Villareal---------Cazorla--nIE MAM
1
@SeeleyBooth Dobrze somsiad mówi
0
@Yanek No raczej nierealne.Chyba że Kylian ale tez wątpie.
3
@Yanek Te dwa pierwsze napewno ale ten 3 to hmm w sumie też powinno się udac.
0
@JimMorrisonFCB No Martiala też akurat mialem.Jeszcze Rasha chyba.
0
Czysto hipotetycznie : wolelibyście pozbyć się starej gwardi wraz z Messim czy zostanie calej starej gwardi wraz z Messim ?
0
@JimMorrisonFCB Miał wjechać taki starter pack czyli Bruno+KDB a tu nici chyba.
0
@Cobra303 O ile dobrze pamietam 1 transfer na 1 kolejke
2
Zawodnicy City i United opuszczą pierwszą kolejke.To troche komplikuje mi fpl ;c
Ajaj.
0
W sumie to ja bym na miejscu Messiego wyjechał kolokwialnie mówiąc w bieszczady.Sportowo osiągnął wszystko.Pieniądz napewno się zgadza a mógłby sobie solidnie w końcu odpocząć.Mogą plecy go trochę boleć od dzwigania Barcelony przez ostatnie lata.
2
@BarcaInfo Jak dla mnie on zostanie już w Paryżu do końca kariery.Ma nieograniczone siano i w końcu bardzo dobra drużynę z którą może wygrywac wszystko.Ogółem ma wszystko.
4
@MesQueUnClub96 Ja mam na imię Eryk jakby ktoś nie wiedział.
1
Komentarz usunięty
4
@Bykunn A daj spokój byku.Sam lubie sluchac glosno ale nie w miejsach publicznych
0
@Messibestplayerintheworld Ooo.Chyba skorzystam.Grales moze?
37
Irytuje was to gdy ktoś idzie z głośnikiem obok i ma odpaloną muzyke na fula?
2
@itmustbejoke Ma dużo pecha Marek.Nojer się odbudował i naprawdę dobrze broni.
2
@NeroTFP Pozycja arcytrudna ale no to jest Ronaldinho ;v
2
@Mario96w Dostał perma więc usunął konto
0
@BarcaInfo Myślisz że ma jakieś szanse na minuty w next sezonie czy moze wypożyczenie jakies?