17

@regatta52 Sam chciał odejść.

11

Ja tam liczę na Paryż ze względu na lepszy finał. Mimo całej sympatii Lipsk nie da rady sobie z Bayernem ale takie Psg czemu nie.

1

Łatwo 1:0 Paryż

1

Podziwiam Neymara za tą pewność siebie. Chyba żaden piłkarz na bierze piły na środek boiska i se kiwa.

0

Łatwość w dochodzeniu do sytuacji Neymar ma niesamowita. Idealny timing.

0

Neymar na 9.Ciekawe.

1

@masq Tak powinno być

1

Hajto typuje 1:3.

1

@Arkon Eee tam. Oni oglądają w domu LM D

2

@Hiacynk Di Maria jest od wszystkiego. Jak dobrze wejdzie w mecz to mega jakość. A Brazol z bagietka to najlepsze duo.

1

@fcbarcafan19 Ee tam. Dobry sezon gra.

4

Neymar-Mbappe - Di Maria. Najlepszy atak na świecie?

7

Legia legia CWKS jeszcze jeden jeszcze raz legia ja kocham was

1

@bixmix Ciężko mi jakoś uwierzyć by Lipsk to wygrał :v

0

@bixmix Paryż w świetnym składzie. Typuje 3:1.

6

@pele1282 Wyjdzie w praniu.Narazie niech przyjdzie.

1

@Janiama Duży test dla niego.Obecnie z Paryżem gra się bardzo ciężko ze względu na ich moc w ofensywie.

0

My to coś mamy z tymi bramkarzami i LM.Jak dobrze wszyscy pamiętają Jerzy Dudek ją wygrał w 2005.I ktoś może pomyśleć że od 15 lat żaden polak nie wygrał LM.Otóż nie.W 2008 wygrał ją również Tomasz Kuszczak z United.Teraz może się powtórzyć podobna historia bo ma szanse Marcin Bułka ;vv

5

@FafitFCB W sumie to by było trochę śmieszne jakby Bułka wygrał LM a nie Lewy :v

5

@Kajtek77 Może Suarez?

1

@zadafcb Na 76 ers powinno to starczyc ale pozniej moze byc problem.

0

@Coutinho007 Dla mnie konieczność to jest dwóch rasowych skrzydłowych i Messi na ofensywnym pomocniku.

3

Luka Doncic wczoraj z 42 pkt i 9 asystami.Pokazał klase ale niestety Mavs przegrali.Niedużo im brakowało ale jednak 118:110 dla LAC.

0

@Coutinho007 Ja to najchętniej bym przeszedł na 4-2-3-1 a mianowicie
Marc
ktoś nowy-Pike-Lenglet-Alba
De Jong-Donny/Pjanic
Dembouz-Messi-Fati
Griezz

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

0

@PanZagadka Puig za Beek'a.

0

Komu kibicujecie z tych czterech zespołów co zostało by wygrał LM?

0

@bixmix Też mam Paryż.

0

@Aaron10 Sizeer

1

@PatrychoO Ooo.Fuuuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?