Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo United
0
Tak się właśnie kończy marnowanie sytuacji. Tu powinno być z 7:2.Eh.
0
Tak się właśnie to kończy.
0
@Szreko Bywa i tak :p
0
19 strzałów United i 4 Sevilli. Kusi wjechać na Sevile.
0
Jak United przegra ten mecz to nie wierzę w futbol.
1
20 setka United spartolona.
1
Ale Bruno ma przegląd pola. Masakra.
1
@VamosRakieta Radek spoko morda
1
@BigVu Ewidentny karny.
0
@kamilo0066 Rashford ewidentny karny.
2
Ale Manchester partoli sytuacje.
0
@socha Nikt nie jest wstanie powstrzymać wielkiego Bruno.
0
Banega mógłby zostać w Sevilli. Będzie to duża strata dla ligi hiszpańskiej. Mimo wieku wciąż świetny.
1
Sevilla 1:1 wow.
4
@AnnaMarianna no tak z 5
0
@DanielOOL To nie nowość.
1
@BulaKG Wszystkie tak strzela.
0
@viscajasiek wjechał mu w nogi
1
@Barwindg To Bruno. On może.
0
United Bruno 1:0
0
Martial co na luzie gra.
1
@Kusco15 No i dobrze. On zapewnia rozrywkę
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
1
Myślę że za Messiego można sprowadzić Neymara i to on będzie nowym liderem.
2
@Bykunn No ja mimo że się nie znam na snookerze to tego typa kojarze doskonale.
1
Komu kibicujecie dziś?Sevilli czy United?
0
@Nazio87 Już to wiemy swirze
2
@Janiama Messi juz 15 raz odchodzi.Spokojnie.
0
@sebasek99 Panie bez Bruno i KDB?
EDIT WIDZE RUDEGO xD