Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Ogólnie programowanie o tyle jest fajne że nie potrzbujesz studi itd a po prostu wolnego czasu i chęci.No i nie można sie poddawać bo niektóre rzeczy naprawde na poczatku sa trudne.Przynajmniej dla mnie były.
0
Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh
1
@Bykunn A propo programowania to można się nauczyć ale trzeba dużo cierpliwości i zaparcia.Mam brata ciotecznego co ogarnia temat i naprawde sporo umie i próbował mnie coś tam uczyc to troche łyknąłem ale ogólnie nie dla mnie ;d
0
@Bykunn W macu słabo płacą? :v
0
@matirix20 Słabo jak cały Lipsk.
1
Damian Lillard vs Lakers.
Its dame timeee
2
Ale że Milwauke i Lakers przegrają swoje pierwsze mecze to chyba nikt się nie spodziewał.Pewnie awansują dalej ale i tak każdy raczej przewidywał po 4;0.
0
@bolinho89 byłem rok temu u CB :D
0
La Lakers przegrywają pierwszy mecz. Dame Lillard po raz kolejny czaruje.
35
@Konias4318 Z Barcelona to można teraz wygrac co najwyżej puchar Tymbarka.
2
@jeyx77x W Holandii grał chyba Bergwajnem i Depajem
0
@kuz Wątpię że Lusito odejdzie.
1
@DaPi Myślę że jeszcze sporo przybędzie osób. Dużo czasu jeszcze.
2
Di Maria zawodnikiem meczu w półfinale LM.
4
No czas na show Brodacza. Oby był w formie.Rakiety bez Westa.
1
@matelkoveb w Psg też jest Polak.
24
@myscooter Rakieta to serce drużyny i doświadczenie
11
Nawet nie wiedziałem że Pan Nasser a mianowicie prezes Paryża był tenisista.
10
@IronSanHybrid Absolutnie kluczowy dla Paryża jak i Francji. Jeśli nic mu się nie stanie to będzie wielki. Już w sumie jest.
1
Za godzinkę OKC vs Houston. A o 3 Portland z LAL. Jak przewidywania? Czujecie jakieś niespodzianki?
7
@Hiacynk Di Maria to też zawodnik który bazuje głównie na swojej technice także może trochę pograć.
1
Bułka vs Lewy. Pojedynek wszechczasow.
0
@horang Co jak co ale brak odpowiedzialności?
1
@Chakalaka A no tak
7
@masq Ma pecha że żyje w czasach lm10 i cr7.
24
I tak Lipsk zrobił maxa w tym sezonie. Na więcej po prostu nie mają jakości.
0
@tobiasson92 Jakby on poprawił skuteczność to by było lepiej. Kiwa jak zawsze dużo ale skutecznie.
1
@Hiacynk Ofensywa cała to tragedia.
1
Brawo dla Tuchela że w końcu poustawial ten zespół. Wszyscy biegaja. Bardzo zespołowo grają.
2
@malicinho Ja dla Verrattiego. Uwielbiam go jako piłkarza.