1

@Bykunn Ogólnie programowanie o tyle jest fajne że nie potrzbujesz studi itd a po prostu wolnego czasu i chęci.No i nie można sie poddawać bo niektóre rzeczy naprawde na poczatku sa trudne.Przynajmniej dla mnie były.

0

Jak wiecie już można robić składy w FPL.Jest i również prywatna liga dla naszej rambli założona przez @DaPi Kod-m4k0sh

1

@Bykunn A propo programowania to można się nauczyć ale trzeba dużo cierpliwości i zaparcia.Mam brata ciotecznego co ogarnia temat i naprawde sporo umie i próbował mnie coś tam uczyc to troche łyknąłem ale ogólnie nie dla mnie ;d

0

@Bykunn W macu słabo płacą? :v

0

@matirix20 Słabo jak cały Lipsk.

1

Damian Lillard vs Lakers.
Its dame timeee


2

Ale że Milwauke i Lakers przegrają swoje pierwsze mecze to chyba nikt się nie spodziewał.Pewnie awansują dalej ale i tak każdy raczej przewidywał po 4;0.

0

@bolinho89 byłem rok temu u CB :D

0

La Lakers przegrywają pierwszy mecz. Dame Lillard po raz kolejny czaruje.

35

@Konias4318 Z Barcelona to można teraz wygrac co najwyżej puchar Tymbarka.

2

@jeyx77x W Holandii grał chyba Bergwajnem i Depajem

0

@kuz Wątpię że Lusito odejdzie.

1

@DaPi Myślę że jeszcze sporo przybędzie osób. Dużo czasu jeszcze.

2

Di Maria zawodnikiem meczu w półfinale LM.

4

No czas na show Brodacza. Oby był w formie.Rakiety bez Westa.

1

@matelkoveb w Psg też jest Polak.

24

@myscooter Rakieta to serce drużyny i doświadczenie

11

Nawet nie wiedziałem że Pan Nasser a mianowicie prezes Paryża był tenisista.

10

@IronSanHybrid Absolutnie kluczowy dla Paryża jak i Francji. Jeśli nic mu się nie stanie to będzie wielki. Już w sumie jest.

1

Za godzinkę OKC vs Houston. A o 3 Portland z LAL. Jak przewidywania? Czujecie jakieś niespodzianki?

7

@Hiacynk Di Maria to też zawodnik który bazuje głównie na swojej technice także może trochę pograć.

1

Bułka vs Lewy. Pojedynek wszechczasow.

0

@horang Co jak co ale brak odpowiedzialności?

1

@Chakalaka A no tak

7

@masq Ma pecha że żyje w czasach lm10 i cr7.

24

I tak Lipsk zrobił maxa w tym sezonie. Na więcej po prostu nie mają jakości.

0

@tobiasson92 Jakby on poprawił skuteczność to by było lepiej. Kiwa jak zawsze dużo ale skutecznie.

1

@Hiacynk Ofensywa cała to tragedia.

1

Brawo dla Tuchela że w końcu poustawial ten zespół. Wszyscy biegaja. Bardzo zespołowo grają.

2

@malicinho Ja dla Verrattiego. Uwielbiam go jako piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?